Katy Perry (35 l.) i Orlando Bloom (43 l.) w końcu się doczekali tego wielkiego dnia. Jak podają media za oceanem para powitała na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Aktor ma już syna z poprzedniego związku z Mirandą Kerr, jednak dla wokalistki macierzyństwo jest świeżą sprawą. Jakie imię wybrali dla córki?

Katy Perry POKAZAŁA pokój dziecka. Jeden kolor przeważa

Katy Perry urodziła córkę

Katy Perry od kiedy potwierdziła krążące od dłuższego czasu plotki o ciąży, chętnie mówiła o swoim stanie w mediach. Wokalistka przyznała, że nie może doczekać się, aż sprawdzi się w nowej roli. Okazuje się, że Perry oficjalnie została matką! Gwiazda urodziła córeczkę 26 sierpnia.

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali wielką GWIAZDĘ na matkę chrzestną dla swojej córki

Na Instagramie aktora pojawiło się czarno białe zdjęcie, na którym świeżo upieczeni rodzice trzymają za rękę noworodka. Para nawiązała współpracę z organizacją charytatywną UNICEF – zostali Ambasadorami Dobrej Woli i to na profilu organizacji pojawiło się wspólne zdjęcie rodziny. Zdradzili również, na jakie imię się zdecydowali.

Witaj na świecie Daisy Dove Bloom! Unosimy się z miłości i zdumienia po bezpiecznym i zdrowym przybyciu naszej córki – czytamy.

View this post on Instagram

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Poród Katy Perry w czasach koronawirusa

Perry i Bloom odnieśli się również do tego, jak przebiegł poród i przyznali, że mają dużo szczęścia. Tym bardziej, że wokalistka rodziła w czasach światowej pandemii koronawirusa. Para postanowiła zwrócić uwagę na problem z dostępnością do podstawowych środków ochrony zdrowia i jak przyznali, to „łamie im serce”.

Katy Perry zdradziła, na co nie jest przygotowania w macierzyństwie

Wiemy, że jesteśmy szczęśliwcami, i nie każdy może mieć tak pozytywne doświadczenia z porodu. Społeczności na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych, z powodu braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom. Jako rodzice noworodka, to łamie nam serca, ponieważ teraz bardziej niż kiedykolwiek wczuwamy się w borykających się z problemami rodziców – napisali świeżo upieczeni rodzice na profilu UNICEF’u.

Poprosili fanów o wpłacanie datków na organizację.

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się w Walentynki 2019 roku. Teraz głównie będą skupiać się na wychowywaniu córeczki, ale planują również ślub, który z powodu pandemii był przekładany kilka razy.

Rodzicie nie posiadają się ze szczęścia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katy Perry tańczy na ulicy i odsłania OGROMNY brzuch

Katy Perry czegoś się boi? Zobaczcie, z czym wyszła na ulicę (ZDJĘCIA)

Katy Perry w ciąży puchną nogi – 35-letnia gwiazda z Orlando Bloomem na spacerze (ZDJĘCIA)

Katy Perry w fioletowym kostiumie kąpie się w oceanie.

Katy Perry, fot.Forum/Backgrid USA.

Katy Perry w zaawansowanej ciąży spaceruje z narzeczonym po plaży.

Katy Perry i Orlando Bloom. Fot.Forum/Backgrid USA.

Katy Perry pokazała sporych rozmiarów brzuszek ciążowy.

Katy Perry. Fot.Forum/Backgrid USA.