Kim Kardashian (39 l.) bardzo często pokazuje na swoim Instagramie, jak wygląda opieka nad czwórką dzieci. Kardashiana należy do maksymalnie zorganizowanych osób. Mając na głowie tyle obowiązków związanych z prowadzeniem firm, a do tego studia prawnicze – Kim znajduje czas, by robić tak przyziemne rzeczy, jak podwiezienie córki do szkoły.

TO musicie ZOBACZYĆ! Tańcząca Kim Kardashian razem z córką North. Celebrytka ma dwie lewe nogi?

Kim Kardashian jak zwykła mama odwozi córkę do szkoły

Kim Kardashian i Kany West wspólnie wychowują 4 dzieci, a raper przyznał w jednym z wywiadów, że chciałby powiększy rodzinę. Kim sceptycznie podchodzi do tego pomysłu, bo już teraz ma sporo obowiązków na głowie.

Sławni rodzice przykładają ogromną uwagę do edukacji swoich dzieci. Najstarsza z rodzeństwa – North wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Dziewczyna gra na wiolonczeli, śpiewa, uczy się języków obcych. Kim planuje, że to właśnie ona przejmie rodzinny biznes, dlatego już od najmłodszych lat jest przygotowywana do tej roli.

Podwózka do szkoły – podpisała zdjęcie celebrytka

View this post on Instagram

School Drop Off 🤍🤍🤍

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim, jak przystało na cool mamę zrobiła zdjęcie z porannej wyprawy do szkoły. Celebrytka zrobiła słynny dzióbek, a obok niej stała uśmiechnięta North. Dziewczyna miała na sobie białą koszulę i czarny blezer, najprawdopodobniej tak wygląda jej szkolny mundurek.

Dom Kim Kardashian jak klasztor, ale pokój North wygląda jak spełnienie nastoletnich marzeń!

Celebrytka mimo natłoku obowiązków sama odwozi córkę do szkoły. Podobnie jak Księżna Kate i Książę William – czasami decydują się na poranną przejażdżkę samochodem ze swoimi pociechami.

Kardashianka tego dnia nie miała na sobie makijażu. Stylizacja też nie była przekombinowana, Kim postawiła na prostą i czarną bluzę. Na Instagramie celebrytka przyznała, że z 4 dzieci poranki w ich domy bywają bardzo chaotyczne.

Myślicie, że Kim jest dobrą mamą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Świat się kończy! Za 450 dolarów możesz sobie kupić PUPĘ Kim Kardashian (ZDJĘCIA)

Tak wyglądają poranne ĆWICZENIA Kim Kardashian. Towarzyszyła jej trenerka personalna (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian pokazała, jak wygląda pokój zabaw jej dzieci. Wykupiła cały sklep z zabawkami?

Kanye West North West

Fot.Forum/Backgrid USA

North West

Fot.Forum/Backgrid USA

North West Kim Kardashian

Fot.Forum/Mega Agency