Kim Kardashian (39 l.) nie raz pokazywała na swoim Instagramie, jak wygląda jej dom. Fanom nie przypadły do gusty minimalistyczne wnętrza i szybko zaczęli pisać, że Kim i jej rodzina mieszkają w klasztorze. Kardashianka tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda pokój zabaw jej dzieci. Patrząc na te pomieszczenie, można poczuć się jak w sklepie z zabawkami. Sprawdźcie sami.

Internauci uznali, że dom Kim Kardashian jest zbyt pusty. Postanowili sami go „udekorować”

Jak wygląda pokój zabaw dzieci Kim Kardashian?

Kim Kardashian z pewnością nie jest typową matką. Celebrytka razem z mężem wychowują czwórkę dzieci,  6-letnią North, 4-letniego Sainta, 2-letniej Chicago i niespełna rocznego Psalma.

Zawsze mówicie, że mój dom jest taki minimalistyczny, no cóż, nie widzieliście mojego pokoju zabaw – zaczęła Kardashianka

Pokój zabaw dzieci wygląda bardziej jak sklep z zabawkami. Kim zrobiła dokładny tour i pokazała wszystkie gadżety, które znajdują się w tej ogromnej przestrzeni. Dzieci celebrytki i Kanye’go Westa mają nawet własną scenę, na której występują. Obok mieszczą się wszystkie sprzęty muzyczne, zestaw do gry na perkusji, mikrofony, skrzypce i wiele innych. Kardashianka przy okazji pochwaliła się, że jej najstarsza córka gra na wiolonczeli.

Dom Kim Kardashian jak klasztor, ale pokój North wygląda jak spełnienie nastoletnich marzeń!

W pokoju znajduje się również projektor, ale nie samą zabawą żyją jej dzieci. Kim zdradziła, że czwórka z jej pociech ma przeznaczone miejsce do nauki, gdzie wszyscy się uczą i odrabiają pracę domową.

Pokój do zabawy dzieci Kim Kardashian i Kanye’go Westa:

Kim ma obsesję na punkcie czystości. Kardashianka pokazała imponującą kolekcję klocków Lego, kolorowych ciężarówek i figurek do zabawy, które z pewnością należą do jej syna.

Każda szuflada tutaj to klocki Lego, posegregowane kolorystycznie – powiedziała Kim, otwierając każdą z szuflad, które była starannie zorganizowane

Największe wrażenie zrobiła jednak kuchnia, która była była wyposażona we wszystko, co można sobie tylko wymarzyć. Jak powiedziała na nagraniu celebrytka, w tym miejscu najczęściej bawi się Chicago. Dziewczynka ma własny sklep spożywczy, lodziarnię, czy działającą kasę. Znajduje się tutaj zabawkowa pralka, suszarka i wypełniona po brzegi lodówka. Wygląda na to, że mała Chicago już przygotowuje się do dorosłego życia.

Po tej wycieczce oprowadzającej doskonale widać, że Kim ma obsesję na punkcie zorganizowanej przestrzeni. Zastanawiamy się, czy jej dzieci korzystają z tym wszystkich rzeczy, bo było tam nieprawdopodobne czysto.

A Wy, co myślicie o pokoju zabaw dzieci Kim?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner czy Kim Kardashian? Która wyglądała LEPIEJ na gali Vanity Fair? (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian w tajemniczym wpisie na Twitterze skrytykowała siostrę Kourtney za zrujnowanie wieczoru podczas Oscarów

Kim Kardashian uważa, że syn Psalm to jej zmarły ojciec