Internet był w szoku, gdy zaczęły pojawiać się informacje o rozstaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona, co skłoniło wielu do zastanowienia się, dlaczego zakochana para zakończyła swój związek.

Kim i Pete rozstali się w sierpniu zeszłego roku po dziewięciu miesiącach randkowania. Po raz pierwszy zauważono ich razem, kiedy trzymali się za ręce w październiku 2021 roku, zanim ich romans stał się oficjalny. Pete pojawił się w jednym z odcinków The Kardashians, a były partner Kim, Kanye West, wielokrotnie atakował ich w mediach społecznościowych.

Dlaczego Pete Davidson i Kim Kardashian się rozstali?

Kim Kardashian niedawno otworzyła się na temat rozstania z Pete’em podczas premiery trzeciego sezonu The Kardashians, która miała miejsce 25 maja. Rozmawiając z Scottem Disickiem i swoją siostrą Khloe na temat rozstania, powiedziała:

Jestem singielką i nie mam ochoty na flirty, i to jest OK. Rozstania po prostu nie są moją bajką”. „To oczywiście smutne… [Dziewięć miesięcy] to długi czas – kontynuowała, dodając, że oboje „rozmawiali i rozmawiali” i „bardzo dobrze się komunikowali” na ten temat.

Kim później przyznała, że czuje „dużo winy” po rozstaniu, ponieważ Pete „przeszedł wiele ze względu na jej związek z Kanye”. Jednak nie ma żadnych złych emocji między nimi, ponieważ on i Kanye spotkali się na Met Gali 2023, gdzie zostali sfotografowani podczas przyjaznej rozmowy.

Pete Davidson usunął wszystkie tatuaże poświęcone Kim Kardashian

Wcześniej źródło potwierdziło dla Page Six w momencie rozstania, że Pete i Kim „zdecydowali, że zostaną tylko przyjaciółmi”, ponieważ borykali się z trudnościami związanymi z dystansem i wymagającym trybem życia.

Aktor Saturday Night Live kręcił wtedy film w Australii, podczas gdy właścicielka SKIMS pozostała w Kalifornii. Informatorzy ujawnili, że jej głównym skupieniem po rozstaniu są dzieci i działalność biznesowa. Źródło powiedziało również, że ich napięte harmonogramy przyczyniły się do rozstania, a „iskra między nimi” zagasła.

Mimo zakończenia romansu, jak donosi publikacja, Kim nadal uważa, że Pete jest „bardzo miły”, ale nie czuła się gotowa na poważny związek z nim.

Kim Kardashian ujawnia, że uprawiała seks przy kominku z Pete’em Davidsonem „na cześć” swojej babci

Informator kontynuował opowiadanie o ich relacji, mówiąc: „Mieli niesamowitą chemię, i nadal mają, ale ona chce być singielką i spotykać się z innymi”.

Ona wciąż uwielbia Pete’a i zawsze będzie jego przyjaciółką. Wciąż uważa, że jest najmilszym facetem na świecie i teraz między nimi nie ma żadnych dramatów czy dziwnych sytuacji.

Nic więc dziwnego, że Kim Kardashian jest bardzo zajęta ze względu na czwórkę dzieci i prowadzenie wielu firm, co utrudnia utrzymanie związku na odległość z Petem.

Obecnie magnatka zajmuje się swoimi firmami KKW Beauty, SKIMS i SKKN, a także realizacją program reality show, gdzie pełni również funkcję producentki wykonawczej. Pete również jest zajęty kręceniem nadchodzącego filmu Wizards! z Orlando Bloomem w Australii.

Kim Kardashian i Pete Davidson ROZSTALI SIĘ po 9 miesiącach związku!

Los Angeles, CA – * Forum

Pete Davidson, left, and Kim Kardashian Forum

Forum