Kim Kardashian zwykle niechętnie wypowiada się na temat zabiegów kosmetycznych, którym się poddaje. Wielokrotnie zaprzeczała plotkom o operacjach plastycznych, jednak w nadchodzącym odcinku programu „The Kardashians” wydaje się skłonna złożyć zaskakujące wyznanie.

Kim Kardashian o samotnym rodzicielstwie: „Codziennie płaczę przed snem”

Kim Kardashian wstrzyknęła sobie botoks w szyje

Na zapowiedzi trzeciego sezonu można zobaczyć Kim podczas lekcji śpiewu. Chociaż nie było od razu jasne, do czego Kim się przygotowuje założycielka marki Skims jedynie powiedziała, że rodzina „nagrywa album”.

Podczas rozmowy z trenerem wokalnym Kim Kardashian przyznała, że nie może używać mięśni szyi do śpiewu, ponieważ „połowa z nich jest prawdopodobnie zablokowana botoksem, więc nie mogę…”. Kim przyznała się do „odrobiny botoksu” w wywiadzie dla magazynu Allure w 2022 roku, ale twierdzi, że nie stosowała wypełniaczy dodając: „Nigdy nie wypełniałam policzków. Nigdy nie wypełniałam ust”.

Gwiazda reality show wcześniej już opowiadała o niektórych zabiegach, takich jak leczenie napinające brzuch, które nazwała „rewolucją” dla jej mięśni brzucha w sierpniu.

Córka Kim Kardashian zdradza prawdę na jej temat. Nie miała dla niej litości w Dniu Matki

W 2010 roku Kardashian doznała siniaków na twarzy po zastrzyku botoksu przed swoimi trzydziestymi urodzinami – doświadczenie to zostało udokumentowane w programie „Keeping Up With the Kardashians”. Na swoim już nieistniejącym blogu Kim wyjaśniła, że jej lekarz „ostrzegł mnie o skutkach ubocznych, tak jak robią to wszyscy dobrzy chirurdzy, ale ponieważ było to pierwsze takie doświadczenie, przerażałam się, gdy zobaczyłam siniaki”.

W programie reality show E! powiedziała: „Czuję, że oczy mi się palą. Co, jeśli trafił w nerw? Serio, wiem, że to nie jest normalne. To, co czuję, nie jest normalne”.

Wielki powrót Jacka Nicholsona. Kim Kardashian już kreuje nowy TREND

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu „The Kardashians” zostanie wyemitowany na Hulu 25 maja.

Forum