Po prawie roku randkowania, 45-letni perkusista Blink-182 i 42-letnia gwiazda reality show zaręczyli się 17 października w nadmorskim kurorcie Rosewood Miramar w Montecito w Kalifornii.

„Nigdy nie było pytania, czy się zaręczą, bardziej pytaliśmy KIEDY to się stanie […] Travis po prostu uwielbia Kourtney. Traktuje ją jak księżniczkę i jest wspaniałym facetem”, miała powiedzieć o swoim przyszłym szwagrze Kim Kardashian.

OMG! Kourtney Kardashian się ZARĘCZYŁA

Kim Kardashian o Travisie Barkerze

O zachodzie słońca Barker poprowadził Kourtney Kardashian na plażę, gdzie była stworzona aranżacja z czerwonych róż w kształcie serca. Tam zadał pytanie i wręczył Kourtney Kardashian owalny pierścionek z brylantem, który zaprojektował wspólnie z jubilerką celebrytą Lorraine Schwartz.

Travis był zdenerwowany, ale Kourtney nie wahała się ani chwili, zanim powiedziała tak […] Kourtney nie przestała się uśmiechać”, wyznał jeden ze świadków.

Podczas gdy źródło magazynu People twierdzi, że propozycja była „całkowitą niespodzianką” dla Kardashian, Barker poinformował jej rodzinę o swoich planach. Wszyscy doskonale odegrali swoje role i ukrywali przed Kourtney niespodziankę.

Były Kourtney Kardashian jest załamany jej zaręczynami

Uroczystość została nakręcona na potrzeby nadchodzącego programu – reality show Hulu Kardashian. „Rodzina Kourtney kocha Travisa” [oryg. „Kourtney’s family loves Travis”].

Diametralna metamorfoza córki Kourtney Kardashian: „Dlaczego jej na to pozwoliłaś?”

Kim Kardashian w NY fot. Backgrid USA / Forum

Travis Barker i Kourtney Kardashian Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker fot. Backgrid USA / Forum
BACKGRID