Kim Kardashian (39 l.) nie mogła pozostawić tych plotek bez komentarza. W Internecie jakiś czas temu pojawiła się  informacja mówiąca, że Kardashianka podarowała swojej córce pod choinkę koszulę, w której został zamordowany prezydent USA – John F. Kennedy. Kim zareagowała w taki sposób, jak by zrobiła to każda matka na tak krzywdzące plotki. Szybko ucięła temat.

Kim Kardashian w PIĘKNYM płaszczu. Stylizację zepsuła jednak KOSZMARNYMI spodniami (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian dała córce w prezencie koszulę, w której zamordowano prezydenta USA?

Żeby była jasność, Kim Kardashian nie podarowała 6-letniej córce zakrwawionej koszulki zamordowanego Johna F. Kennedy’iego. To nieporozumienie powstało po tym, gdy ktoś sfabrykował zdjęcie i wstawił w Internet jako Kim Kardashian. Fotomontaż trafił do artykułu prasowego na temat świątecznych prezentów Kim, w którym zapytano: „Co Kardashianka zamierza zrobić z zakrwawioną koszulą JFK?”

Kim w tweecie napisała sprostowanie i wyjaśniła, że padła ofiarą chorego żartu.

WOW! To oczywiście jest fałszywka! Nie dałam w prezencie córce koszuli JFK. Jest to chory żart, który ktoś opublikował na fałszywym koncie Ig story, czego ja nigdy nie publikowałam – sprostowała celebrytka

North West uchodzi za małą modystkę. Od najmłodszych lat dziewczynka jest stylizowana przez swoją mamę. Teraz, gdy jest starsza sama wybiera swoje ubrania. Kim na Instagramie często pokazuje zestawy córki i zachwyca się jej wyborami. Ostatnio North została zauważona trzymając torebkę Hermes Birkin, której cena wynosi kilkaset tysięcy złotych. Wtedy w Internecie rozpoczęła się ostra dyskusja, czy mała dziewczynka powinna nosić na co dzień tak luksusowe rzeczy.

Córka Kim Kardashian – North West:

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Tym razem North West PRZEBIŁA mamę Kim Kardashian swoją stylizacją (ZDJĘCIA)

Tak to wygląda, gdy zabierasz dzieci do restauracji; Kim Kardashian i Kanye West ogarniają North i Sainta

Kim Kardashian stworzyła bardzo DZIWNĄ zasadę pakowania prezentów, której musi przestrzegać cała rodzina

North West

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian North West

Fot.Forum/Backgrid USA