Kim Kardashian powiększa swoje biznesowe imperium. Celebrytka wypuściła właśnie pierwszą kolekcję swojej nowej marki Kimono. Tym razem Kimmy sprzedaje bieliznę.

Kim Kardashian bez makijażu na wakacjach. Nie była przygotowana na paparazzi (ZDJĘCIA)

Kilka dni po tym, jak na rynek trafiły kosmetyki do makijażu ciała, Kim ogłosiła nową mega okazję. Teraz pomalowane ciało można dzięki Kimmy pięknie wyprofilować – bizneswoman zaprojektowała prostą bieliznę modelującą.

Topy i majtki są dostępne w wielu różnych odcieniach – wszystko po to, by nie odcinały się od koloru skóry. Na punkcie tej różnorodności Kim ma wręcz obsesję – podobną różnorodność oferuje w przypadku kosmetyków do makijażu.

Kim Kardashian maluje dłoń swojej babci, by zakryć jej żyły

Idealne na czerwony dywan będą modelujące majtki z jedną nogawką krótszą – dzięki temu spod rozcięcia kreacji nie będzie widać bielizny. Sugerujemy takie majtki Jennifer Lopez, która niedawno zaliczyła wpadkę z wystającymi spod sukienki spanxami.

O tym, że Kimono to strzał w dziesiątkę, świadczyć może ilość obserwatorów, którzy zaczęli śledzić profil marki na IG. W ciągu kilku godzin zgromadziło się ich prawie 70 tysięcy.

Kim Kardashian, Fot. FORUM/JACK / BACKGRID

Kim Kardashian, Fot. FORUM/JACK / BACKGRID