Kinga Duda na dobre zadomowiła się w Warszawie. Najpierw usłyszeliśmy, że została społecznym doradcą Prezydenta w Kancelarii Prezydenta. Trzy tygodnie później wyszło na jaw, że córka Andrzeja Dudy otrzymała pracę w prestiżowej kancelarii prawnej Maruta Wachta, która specjalizuje się w prawie nowych technologii i zamówień publicznych.

Kinga Duda zamieszkała w Pałacu Prezydenckim

Kinga Duda ma nową pracę. Podjeżdża pod nią LIMUZYNĄ

Kinga Duda postanowiła zamieszkać z rodzicami. Przeprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu. Wirtualna Polska dowiedziała się od informatora z otoczenia Pałacu Prezydenckiego:

 To była jej indywidualna decyzja. Nie trzeba było tym razem ją namawiać. W 2015 roku, po pierwszych zwycięskich wyborach, odmówiła. Ale wtedy jeszcze studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz doradza prezydentowi i pracuje w warszawskiej kancelarii prawnej. Zamieniła życie w Krakowie na życie w Warszawie.

Internet śmieje się z Kingi Dudy. Magdalena Środa nie przebierała w słowach na swoim Facebooku

Jak podaje portal WP, Kinga Duda dzięki temu będzie miała dostęp do całej infrastruktury Pałacu, pomieszczeń, posiłków, a także zapewnioną ochronę.

Agata i Kinga Duda na Zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy – postawiły na elegancką czerń i biel

Wieczor wyborczy Andrzeja Dudy - prezydent z córką

Wieczor wyborczy Andrzeja Dudy – prezydent z córką fot. Adam Chelstowski / Forum

Kinga Duda z rodzicami

Wybory na Prezydenta RP. Druga tura glosowanie.. Fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / Forum

Pałac Prezydencki

Pałac Prezydencki. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Pałac Prezydencki. Fot. Piętka Mieszko/AKPA