Już jutro finał Top Model. Klaudia El Dursi, 30-latka, która na castingu dostała złoty bilet, nie dostała się do finału. Okazuje się jednak, że modelka dostaje już mnóstwo propozycji. Szansę na karierę w modelingu Klaudia ma na wyciągnięcie ręki.

Klaudia El Dursi w Top Model – kontrowersje: wiek, sesja dla Playboya

El Dursi od początku udziału w show wbudzała masę kontrowersji. Modelka, która kilka lat temu pozowała w rozbieranej sesji dla Playboya, była najstarszą uczestniczką programu. Wiele osób uważało, że 30-latka jest już zbyt dojrzała, by rywalizować z 20-latkami o tytuł Top Modelki. Pojawiły się też zarzuty, że El Dursi kreuje się na skromną dziewczynę mając na koncie odważną sesję do magazynu dla mężczyzn.

Internautki JADĄ po Klaudii El Dursi: Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi

Teraz o szansach Klaudii w branży pisze Marcin Tyszka. Fotograf i juror Top Model uważa, że modelka jest pierwszą wygraną w tej edycji show.

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi w Top Model

Już w poniedziałek wielki finał @topmodelpolskatvn w którym zobaczycie również @klaudia_el_dursi
Klaudia będzie wraz ze wszystkimi uczestnikami choć nie zawalczy o zwycięstwo. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji. Zobaczycie Ją we wszystkich odcinkach, wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę. Właśnie ukazała się kampania @bizuteriaapart którą zrobiliśmy razem 🤗 – pisze Marcin na swoim Instagramie.

Klaudia El Dursi w rozbieranej sesji dla PLAYBOYA w 2007 roku – wyglądała jak… młoda Natalia Siwiec

Tyszka podkreśla, że wiek Klaudii nie powinien jej dyskwalifikować:

Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza , wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła… Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów 💪👌⚡ PS jeszcze parę lat temu pewnie sam mówiłbym że po trzyciestce to nie do mody…ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment! – podkreśla fotograf.

Jeśli więc Klaudia mądrze wykorzysta swoje pięć minut, ma szansę na fantastyczną karierę, mimo iż skończyła już 30 lat.

Klaudia El Dursi – gdzie mieszka, jaką szkołę skończyła i jak spędza wolny czas

To zdecydowanie dobra wiadomość dla kobiet, które chciałyby spróbować swoich sił w branży, ale są już w okolicach 3. dekady życia.

Trzymaliście kciuki za Klaudię?

TOP MODEL 8 casting Warszawa, Day2 TVN/Piotr Filutowski

TOP MODEL 8 casting Warszawa, Day2 TVN/Piotr Filutowski