Klaudia El Dursi w jednym z wywiadów przyznała, że niechętnie przyszła na casting do „Top Model”. Jak przyznała, zrobiła to za namową partnera i przyjaciółki. Jak widać opłaciło się, bo udział w show TVN-u sprawił, że o Klaudii usłyszało szersze grono, a ona nie może narzekać na brak pracy po programie.

Klaudia El Dursi tłumaczy się ze ZŁAMANIA kwarantanny

Klaudia El Dursi – przygoda w „Top Model”

Klaudia niemal od razu zachwyciła jurorów podczas castingu, na który tak bardzo nie chciała iść. El Dursi, jako pierwsza w historii programu, otrzymała od jury „złoty bilet”. Dzięki temu nie musiała jechać na bootcamp i walczyć z innymi uczestnikami, bo od razu miała zagwarantowane miejsce w Domu Modelek.

Szybko okazało się, że Klaudia El Dursi jest faworytką wielu widzów i jurorów. To w Domu Modelek powodowało wiele spięć między Klaudią, a jedną z jej konkuretnet – Kingą Wawrzyniak. El Dursi daleko zaszła w show, jednak go nie wygrała. Mimo to nieźle radzi sobie w show biznesie.

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie TOPLESS w wannie: Ogień!

Klaudia El Dursi – filmik castingowy do „Top Model”

Okazuje się, że zanim pojawiła się na stacjonarnym castingu, Klaudia El Dursi wysłała krótki filmik castingowy. Przedstawiła się, powiedziała nieco o sobie i zdradziła, dlaczego chciałaby wziąć udział w programie „Top Model”. Gdybyście zasiadali w jury to przekonałaby Was taką „wizytówką”?

Cześć, nazywam się Klaudia El Dursi i mam 30 lat, dwójkę wspaniałych dzieci – Dawidka i Jasia. Z modelingiem miałam już co nieco wspólnego, ale jestem mega otwarta na nowe doświadczenie, super przygodę, ponieważ to uwielbiam i uważam, że jestem w tym całkiem niezła. Moją największą pasją jest moda, dlatego postanowiłam stworzyć swoją markę. Mam swoją pracownię krawiecką i się tym mega jaram. To było brzydkie…. No nieważne, mam mało czasu, więc w zasadzie muszę kończyć. Oto cała ja – opowiadała.

ZOBACZ TEŻ:

Klaudia El Dursi jednak docenia domową kwarantannę, dodała GORĄCE zdjęcie z domu (FOTO)

Klaudia El Dursi w końcu wróciła do rodziny. Pokazała PIĘKNE zdjęcia z SYNAMI

Klaudia El Dursi NIE CHCIAŁA prowadzić „Hotelu Paradise”! Długo musieli ją namawiać

 

Klaudia El Dursi w czarnej sukience na imprezie

Klaudia El Dursi/fot. AKPA

Klaudia El Dursi na wybiegu

Klaudia El Dursi/fot. AKPA

Klaudia El Dursi na wybiegu

Klaudia El Dursi/fot. AKPA

Klaudia El Dursi na wybiegu

Klaudia El Dursi/fot. AKPA