Klaudia El Dursi (30 l.) szturmem podbiła polski show-biznes. Modelka próbowała przebić się do mediów znacznie wcześniej, jednak to dzięki programowi „Top Model” zrobiło się o niej głośno. Mimo, że odpadła przed wielkim finałem, wygląda na to, że zainteresowała swoją osobą wiele osób. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w nowej roli.

Klaudia El Dursi parsknęła śmiechem! Tłumaczy, że nie jest KRAWCOWĄ (WIDEO)

Klaudia El Dursi poprowadzi telewizyjne show?

Klaudia El Dursi już na samym początku pojawienia się w programie „Top Model” wzbudziła niemałe emocje. Ciemnowłosa piękność o egzotycznej urodzie i filigranowej figurze pojawiła się na castingu do najnowszej edycji programu i zdobyła pierwszy w historii show Złoty bilet. Dzięki temu, jako pierwsza zamieszka w domu modeli i nie musiała się pojawiać na Boot Campie.

Mimo, że nie udało się jej dojść do wielkiego finały, gdy odpadła z programu – Klaudia nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych. Jak podał do wiadomości jeden z portali plotkarskich, El Dursi została wybrana na prowadzącą nowego show pt. „Paradise Hotel. To randkowe reality show, którego uczestnicy zamieszkają na rajskiej wyspie – Bali. Podobnie jak w „Love Island. Wyspa miłości” – uczestnicy będą walczyć o miłość i 100 tyś. złotych.

Paradise Hotel” to nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już wiosną. Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat. Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku – poinformowała stacja

Informacja jeszcze nie została potwierdzona, zatem pozostało jedynie czekać na oficjalne stanowisko stacji.

Klaudia El Dursi na Instagramie:

View this post on Instagram

#helloautumn 🍂🍁

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi

TOP MODEL 8 casting Warszawa, Day2 TVN/Piotr Filutowski

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dawid Woskanian wygrał Top Model; Tomasz Jacyków komentuje udział chorego na zespół Tourette’a chłopaka w show

Jak dzisiaj wyglądają wszyscy laureaci „Top Model”? Mamy stare i nowe ZDJĘCIA!

Klaudia El Dursi dostaje mnóstwo propozycji, choć odpadła z Top Model przed finałem