Klaudia Halejcio od 2020 roku jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, z którym doczekała się córeczki Nel. Cała rodzina mieszka w ogromnej, wartej 9 milionów willi na warszawskim Ursynowie, którą Klaudia od czasu do czasu chętnie chwali się na swoim Instagramie oraz dzieli zabawnymi momentami ze swojego życia.

DRAMAT w willi Klaudi Halejcio! Partner ROZBIŁ jej samochód za ponad 200 tysięcy złotych!

Klaudia Halejcio chwali się idealną figurą i ogłasza walkę ze zbędnymi kilogramami. Fani oburzeni jej nowym postem

Teraz jednak nowy post Klaudii Halejcio zamiast rozbawić, mocno zbulwersował internautów. Celebrytka opublikowała zdjęcie z siłowni, gdzie w stroju do ćwiczeń eksponuje swoją idealną sylwetkę i zarysowane mięśnie brzucha, po czym ogłosiła, że… musi schudnąć:

Ciężko się zmotywować do ćwiczenia, ale kilka dni z dobrym jedzeniem robi swoje. Ilość luster w moim domu nie pomaga. Zatem wróciłam i już planuje rozpoczęcie wdrożenia planu: ZBĘDNE KILOGRAMY ŻEGNAM

IG: klaudiahalejcio

Fani zwrócili jej uwagę, że post jest krzywdzący, ponieważ Klaudia nie należy do osób otyłych lub zmagających się z nadprogramowymi kilogramami, a dodatkowo podkreślanie, że nie jest zadowolona ze swojej figury może wpędzić w kompleksy młodszą część jej widowni:

Uwielbiam jak mega szczupłe osoby narzekają na „zbędne kilogramy”…

 

Pisanie takich glupot niestety nie pomaga zakompleksionym nastolatkom, wlasnie z takich postow biora sie problemy z potrzeganiem siebie. Jesli egzystuje Pani w przestrzeni publicznej to niestety bierze Pani odpowiedzialnosc za innych, ktorzy Pania obserwuja- choc nie wiem czy to w ogole mozliwe. Wyglada Pani dobrze, wiec prosze nie pisac glupio i dla poklasku. Nieco to zenujace jest.

 

A gdzie ty masz te zbędne kilogramy?

 

Jak młode dziewczyny mają nie wpadać w kompleksy, skoro influ z tyloma obserwujacymi wstawia zdjęcie swojej szczupłej sylwetki i mówi o walce ze zbędnymi kilogramami ??? Jeżeli chciałaś zareklamować markę to wystarczyło napisać, że warto się ruszać bo to dobre i dla ciała i dla ducha itd….

 

Kobieta z wyglądem mieszczącym się w tzw kanonie, wpędza nastolatki w kompleksy, prężąc się w stroju sportowym z sieciowki, który po jednym praniu nadaje się do kosza. Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że założony został tylko w celach reklamowych i sama nie pocilabys się na treningu w chińskim poliestrze. Porażka.

 

Zbędne kilogramy ? Gdzie bo nie widzę ?

 

A potem nastolatki patrzą i mówią, że są grube, mimo że im daleko do tego. to jest naprawę słabe.

 

Chyba nie przemyślała Pani tego, co pisze.

 

To trochę smutne co piszesz, jesteś bardzo szczupła.. jesteś osobą publiczną, twoimi obserwatorami jest cała masa młodych dziewczyn w okresie adolescencji z masą kompleksów..są podatne na wpływy. Czytają że Ty jesteś niezadowolona ze swojej sylwetki i że musisz walczyć z nadprogramowymi kilogramami i że nie możesz patrzeć w lustro..moze sama potrzebujesz pomocy psychologa , bo ewidentnie masz zaburzony obraz swojej sylwetki, która według kanonów piękna jest idealna i bardzo smukła, szczupła.

 

Uważaj, czy to nie pierwsze objawy anoreksji? Wydaje mi się, że widzisz w lustrze coś innego niż jest w rzeczywistości. Jesteś już naprawdę szczupła, jeszcze trochę i będziesz chuda. To nie jest zdrowe. Owszem, warto ćwiczyć, dbać o mięśnie, kondycję, ale chudnąć ponad normę?

 

Czas ze sceny zejść

 

Gratuluję nieprzemyślanego postu i wpędzania innych w kompleksy … Pisanie o zbędnych kg mając figurę taką jak Pani …. Naprawdę nie na miejscu.

Klaudia Halejcio OKRADZIONA w Nowy Rok!

pasekkozak