Jessica Mercedes założyła kolejną markę „Veclaim Valley” – po strojach kąpielowych przyszedł czas na ubrania. Wcześniej do kupienia były sukienki, spódnice i bluzki. Na początku kwietnia blogerka w swojej ofercie zadebiutowała z t-shirtami i dresami.

Klienci rozczarowani marką Jessici Mercedes

Jessica Mercedes też ma problemy przez KORONAWIRUSA: „Muszę utrzymać biuro i butik na Mokotowskiej”

Tak jak poprzednia kolekcja, ta również nie należy do najtańszych. T-shirty kosztują 229 zł, bluzy – 319 zł, spodnie dresowe – 249 zł. Natomiast Jessica Mercedes ma rzesze wiernych fanów, na których zawsze może liczyć…

Dzisiaj na profilu instagramowym marki „Veclaim” można przeczytać mnóstwo negatywnych komentarzy. Klienci uważają, że są oszukiwani. Zauważyli, że t-shirty i dresy są zamawiane ze strony „Fruit of the Loom” – amerykańskiej firmy, która produkuje hurtowo ubrania bez nadruków. Często firmy, czy szkoły zamawiają stamtąd ubrania, aby naszyć swoje logo.

Screen: fruty.pl

Screen: fruty.pl

Screen: fruty.pl

Screen: fruty.pl

Fani Jessici Mercedes są wściekli, ponieważ blogerka sama niejednokrotnie podkreślała, że wszystkie ubrania są produkowane w Polsce. Nawet na stronie sklepu do dzisiaj widniała informacja, że wszystkie produkty są szyte w Polsce.

Mieszkanie Jessici Mercedes wygląda jak z KATALOGU!

Na Instagramie „Veclaim” pojawiły się takie oto komentarze:

Ale wstyd, koszulka 13 złotych na stronie, w hurcie pewnie połowa tego, ale… produkowane od podstaw w Polsce. Wiele raz na livach tak mówiłaś… Szkoda, że nie mam możliwości wycofać zamówienia, ale wszystko idzie do zwrotu, a zamówienie zrobiłam na sporą sumę.

przepraszam ale czy skoro limitowane dropy koszulek FOTL mają w opisie „wyprodukowane w Polsce” to nie jest nadużycie?

jest i dobrze sobie z tego zdają sprawę, jak ktoś to zgłosi odpowiedniemu organowi, to będzie niezły cyrk 🙂

skoro usunęli ze swoje strony informacje ze szyja w Polsce to jestem ciekawa jak będą się tłumaczyć teraz z tych słów. Może powiedzą ze nigdy nic takiego nie mówili

Ja również zwracam zamówienie, uwielbiam Cię Jess, ale jeśli rzeczywiście tylko przerabiasz koszulki fruita, to jest to bardzo nie w porządku w kontekście Twoich klientów..

Dlaczego ze strony Veclaim zniknęła informacja, że produkty są szyte w Polsce?

Ostatnio zamówiłem twoja koszulkę. Jak się okazało teraz i sprawdziłem swoją sztukę, inne metki są wycięte, Veclaim przyszyte, a materiał jak się okazuje najgorszy jakościowo bo robiony przez Fruit Loom tragedia…więcej nic z tego sklepu nie zamówie i bardzo się rozczarowałem, ze tak postępujesz z ludźmi mówiąc co innego na swoim profilu Jess…TRAGEDIA, radzę wszystkim się zastanowić przed kupnem

Nie jest w porządku zatajać fakt, ze zamawiacie koszuli z FRUIT OF THE LOOM szytych w MAROKO, a w mediach społecznościowych głosić, że szyjecie w POLSKICH szwalniach!

Jessica Mercedes będzie sprzedawać DRESY – podczas kwarantanny to lepszy pomysł, niż sukienki

Co o tym sądzicie? Czy to oszustwo?