Wczoraj klienci marki „Veclaim” poczuli się oszukani, kiedy okazało się, że kolekcja basic jest zamawiana z „Fruit of the Loom” – czyli amerykańskiej firmy, która produkuje hurtowo ubrania bez nadruków.

Maffashion o Jessice Mercedes

Klienci MASOWO odsyłają ubrania Jessici Mercedes. Są rozczarowani!

Jessica Mercedes niejednokrotnie mówiła, że wszystko jest szyte w Polsce, a podczas kwarantanny, kiedy ludzie tracili pracę, zachęcała do kupowania nowej kolekcji, aby wesprzeć polskie marki. Po drugie Jessica sprzedaje t-shirty za 229 zł, bluzy za 319 zł i spodnie dresowe za 249 zł, a produkty z „Fruit of the Loom”  są niezwykle tanie.

https://www.instagram.com/p/CAI5qm5JarH/

Tak Jessica Mercedes tłumaczyła nam kilka miesięcy temu, dlaczego jej marka jest tak DROGA

Powszechnie wiadomo, że Maffashion jest największą konkurencją Jessici Mercedes. Panie od lat są porównywane w mediach. Na dodatek Julia Kuczyńska ostatnio również założyła własną markę „EPPRAM” – nie ma wątpliwości, że „Veclaim” to jej największa konkurencja. Fani natychmiast zaczęli dopytywać Maff, co sądzi o skandalu.

Maffashion dopiero dzisiaj zabrała głos:

Taką właśnie mam głowę od wczoraj. Od wczoraj dostaje – co piąta, co siódma wiadomość jest w jednym temacie, czy się wypowiem, wysyłacie mi różne rzeczy. Ja nie potrzebuję oglądać. Tak samo pytania w komentarzach (…). Ja nie chce być wplątywana, łączona zachowaniami, błędami, popełnianym błędami, z jakimiś niedopatrzeniami innych ludzi niezależnie, kto to miałby być. Robię swoje i nie chce być łączona (…) Tak widziałam wszystko, już się zapoznałam z wszystkim – powiedziała Maffashion.

Maffashion odpowiada na pytanie o CIĄŻĘ. „Jak się jest w ciąży, to nie zaszkodzi taka opalenizna?”

Jessica Mercedes, Maffashion. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jessica Mercedes, Maffashion. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jessica Mercedes, Julia Kuczyńska. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes, Julia Kuczyńska. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA