Wczoraj klienci marki „Veclaim” poczuli się oszukani, kiedy okazało się, że kolekcja basic jest zamawiana z „Fruit of the Loom” – czyli amerykańskiej firmy, która produkuje hurtowo ubrania bez nadruków.

Maffashion o Jessice Mercedes

Klienci MASOWO odsyłają ubrania Jessici Mercedes. Są rozczarowani!

Jessica Mercedes niejednokrotnie mówiła, że wszystko jest szyte w Polsce, a podczas kwarantanny, kiedy ludzie tracili pracę, zachęcała do kupowania nowej kolekcji, aby wesprzeć polskie marki. Po drugie Jessica sprzedaje t-shirty za 229 zł, bluzy za 319 zł i spodnie dresowe za 249 zł, a produkty z „Fruit of the Loom”  są niezwykle tanie.

Tak Jessica Mercedes tłumaczyła nam kilka miesięcy temu, dlaczego jej marka jest tak DROGA

Powszechnie wiadomo, że Maffashion jest największą konkurencją Jessici Mercedes. Panie od lat są porównywane w mediach. Na dodatek Julia Kuczyńska ostatnio również założyła własną markę „EPPRAM” – nie ma wątpliwości, że „Veclaim” to jej największa konkurencja. Fani natychmiast zaczęli dopytywać Maff, co sądzi o skandalu.

Maffashion dopiero dzisiaj zabrała głos:

Taką właśnie mam głowę od wczoraj. Od wczoraj dostaje – co piąta, co siódma wiadomość jest w jednym temacie, czy się wypowiem, wysyłacie mi różne rzeczy. Ja nie potrzebuję oglądać. Tak samo pytania w komentarzach (…). Ja nie chce być wplątywana, łączona zachowaniami, błędami, popełnianym błędami, z jakimiś niedopatrzeniami innych ludzi niezależnie, kto to miałby być. Robię swoje i nie chce być łączona (…) Tak widziałam wszystko, już się zapoznałam z wszystkim – powiedziała Maffashion.

Maffashion odpowiada na pytanie o CIĄŻĘ. „Jak się jest w ciąży, to nie zaszkodzi taka opalenizna?”

Jessica Mercedes, Maffashion. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jessica Mercedes, Maffashion. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jessica Mercedes, Julia Kuczyńska. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes, Julia Kuczyńska. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA