Swego czasu Książę Harry zaliczył grubą wpadkę, zakładając nazistowski mundur. Opowiadał o tym nawet w słynnym już serialu dokumentalnym, jednak teraz twierdzi, że to jego brat, książę William i jego żona księżna Kate go do tego skłonili!

Książę Harry założył nazistowski mundur za namową księcia Williama?

Według PageSix, która dotarła do jego pamiętników, które wkrótce ujrzą światło w formie książki, książę Sussex będzie twierdził, że książę i księżna Walii „wyli ze śmiechu”, kiedy zobaczyli go przebranego w ten strój na imprezę w 2005 roku.

Harry wyznał, że doszło do rękoczynów z jego starszym bratem. Chodziło oczywiście o Meghan

Harry miał 20 lat, kiedy gazeta The Sun opublikowała na pierwszej stronie zdjęcie, na którym był przebrany za nazistowskiego żołnierza z czerwoną opaską, na której widniała duża swastyka.

Zdjęcie zostało zrobione na imprezie kostiumowej o tematyce „rdzennej i kolonialnej”, gdzie William również był gościem i był przebrany w domowej roboty strój lwa.

W jednym z rozdziałów książki, uzyskanym przez Page Six, Harry pisze o wyborze stroju, ujawniając, że wybierał między dwoma kostiumami: munduru pilota lub munduru nazisty.

Książę Harry jest gotów na pogodzenie się z rodziną, „Chce księcia Williama i króla Karola w swoim życiu”

„Zadzwoniłem do Willy’ego i Kate, zapytałem co myślą. Nazistowski mundur, powiedzieli” – pisze Harry, dodając, że kiedy wrócił do domu i przymierzył go dla nich. „Oboje wyli. Gorszy niż trykotowy strój Willy’ego! O wiele bardziej niedorzeczny!”

Chociaż książę Sussex nazwał nazistowski incydent „jednym z największych błędów w moim życiu”, jedno ze źródeł , które przeczytało „Spare” Harry’ego, powiedziało PageSix:

„To dziwne, ponieważ można by pomyśleć, że Harry weźmie to na siebie i po prostu pójdzie z tym dalej, a nie wciągnie w to swojego brata, ale on jasno daje do zrozumienia, że czuje się mocno związany z rolą Williama w tym skandalu”.

Harry i Meghan zbierają obelgi, a król Karol tańczy horę. 38 lat po jego słynnych wyczynach breakdance [wideo]

Podobno to nie koniec rewelacji zawartych w nowej książce o Harrym. Ma się w niej znaleźć szczegółowy opis rozłamu relacji z Williamem, oraz „spory kawałek” o Kate i jego macosze, królowej Camilli Parker-Bowles.

Przeczytacie?

 

Newsagents Khan and Mohammad Ahmed read a copy of ‚The Sun’ tabloid in London showing Prince Harry in a Nazi uniform., Credit line: Reuters Photographer / Reuters / Forum

Britain’s Prince Harry attends a rugby event, Credit line: Toby Melville / Reuters / Forum

Britain’s Prince Harry applauds  / Forum