Meghan Markle i książę Harry, udzielając wywiadu Oprah Winfrey, ściągnęli na siebie kłopoty. W brytyjskich mediach, które popierają rodzinę królewską, pojawiają się coraz to nowe publikacje szkodzące parze, a zwłaszcza księżnej. Teraz kontrowersje wywołały kolczyki, które Meghan założyła w 2018 roku.

Meghan Markle w rozmowie z Oprah MOCNO o pałacu: „Brał aktywny udział w utrwalaniu kłamstw na nasz temat”

Meghan Markle afera z kolczykami

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote. Księżna Sussex miała na sobie wtedy niebieską sukienkę brytyjskiej projektantki o pseudonimie Safiyaa i rzucające się w oczy, duże kolczyki z diamentami.

Meghan Markle założyła kolczyki, które wywołały kontrowersje

Meghan Markle założyła kolczyki, które wywołały kontrowersje fot. Forum/Reuters

Okazuje się, że były one prezentem ślubnym od Muhammada ibn Salmana, księcia koronnego i następcy tronu Arabii Saudyjskiej. Uznano noszenie takiej biżuterii za skandal ze względu na to, że zlecił on zamordowanie dziennikarza, publicysty „Washington Post,” Jamala Khashoggiego, który otwarcie krytykował rząd.

Pałac Buckingham ODPOWIADA Meghan Markle! „Jesteśmy bardzo zaniepokojeni zarzutami”

Prawnicy utrzymują, że Meghan o niczym nie wiedziała. Dodatkowo biżuterię wzięła ze zbiorów królewskich, bo wszystkie prezenty są własnością Korony.

Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości: „Meghan zachowuje się jak księżna Diana”

Myślicie, że będą wyciągane jeszcze jakieś brudy z przeszłości?

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum