W sierpniu tego roku Ekipa wyprowadziła się ze wspólnej willi i zamieszkała osobno. Każdy poszedł w swoją stronę, ale wyraźnie było widać, że większa część Ekipy: Tromba, Marcysia, Murcix, MiniMajk, Poczciwy Krzychu i Patec trzymają się razem,  a z Frizem jedynie Wujek Łuki i Fusialka.

Ekipa przeciwko Frizowi? Sześciu członków wydało mocne oświadczenie!

Friz odpowiada na zarzuty reszty Ekipy

Każdy z członków Ekipy milczy na ten temat, a w sieci tworzą się przeróżne teorie, dlaczego podzielili się na dwa obozy. Jakiś czas temu Kacper Błoński na cage’u Fame MMA zdradził, że poszło o pieniądze, a dokładnie o spółkę akcyjną:

Z tego, co zasłyszałem, nie jestem pewny, ale coś poszło o tą spółkę akcyjną. Koniec końców zarobił na niej tylko Friz i Wujek Łuki, a reszta Ekipy, że tak powiem została leciutko wyd*** i od tego się wszystko zaczęło. Nie mam pewności, ale takie informacje do mnie dotarły – mówi Kacper Błoński.

Dwa miesiące później Ekipa zaczęła publiczne przepychanki. Tromba, Marcysia, Murcix, MiniMajk, Poczciwy Krzychu i Patec oświadczyli, że chcą wypowiedzieć umowę z Ekipa Holding. Z kolei zarządcy spółki stwierdzili, że nie mają takich praw.

Sześcioro youtuberów odpowiedziało na pismo spółki. Tłumaczyli, że nie zgadzają się z zarządem Ekipa Holding S.A. i pozostaje na swoim stanowisku. Padło też mocne stwierdzenie, że „słowa Łukasza Wojtycy, określające nas jako marginalną dla biznesu część Ekipy, dowodzą stosunku i charakteru naszej dotychczasowej współpracy i relacji”. 

To dlatego Ekipa się rozpadła? „Coś poszło o spółkę akcyjną”

Friz przez ten cały czas milczał, aż do dziś. W trakcie nagrywania filmu „100h w więzieniu” dostał pytanie o spór z resztą Ekipy: „Może powiesz, czemu Twoi przyjaciele się od Ciebie odwrócili, a Twoja narzeczona zmieniła managment albo zwolnisz ich z tajemnicy i pozwolisz im to wyjaśnić”. 

Mordzia wszystko, co mogę i chce powiedzieć jest już na ten temat powiedziane. Jak będę chciał, to powiem, a jak nie będę chciał, to nie powiem. Wszystkie stanowiska zostały wrzucone, są naszymi oficjalnymi – powiedział Friz.

@ramlin966#dc #dlaciebie #viral #zarzut #ekipa #ekipafriza #aferaekipy ♬ dźwięk oryginalny - ramlin966

Wersow ostatnio ogłosiła, że dołącza do agencji db4 Management, a jej nowym menadżerem będzie Dominik Borkowicz, który opiekuje się karierami m.in.: Maffashion, Dawida Kwiatkowskiego, czy Barbary Kurdej Szatan. Pomimo „zmiany barw”, Wersów zaznaczyła, że nie zamierza odchodzić z „Ekipy”, ale trzeba przyznać, że to dość dziwna decyzja, jeszcze w czasie takiego skandalu związanego z Ekipą.

Ekipa się rozpadła! Friz i Wersow nie rozmawiają z resztą EKIPY?

Internauci po tej wypowiedzi Friza stwierdzili, że są po stronie Tromby, Marcysi, Murcix, MiniMajka, Krzycha i Pateca.

  • haha wyjaśnił i elo
  • Teraz trochę zaczynam rozumieć Trombe i całą resztę…
  • Po jego wypowiedzi można wywnioskować, że nie łatwo będzie się z nim dogadać. Współczuje tym, co są w Genzie, oni będą mieli te same problemy, co reszta