Will Smith (53 l.) został sfotografowany po raz pierwszy od haniebnego incydentu podczas rozdania Oscarów 2022. Aktor widoczny na zdjęciach z Indii robi sobie zdjęcia z fanami i jest uśmiechnięty od ucha do ucha.

Syn WSilla Smitha jest wyśmiewany za to, co powiedział w ostatnim wywiadzie

Will Smith po raz pierwszy sfotografowany po Oscarach

Cel podróży Willa Smitha do Bombaju jest obecnie nieznany. Prawdopodobnie jest to zwyczajnie chwilowa ucieczka z USA aktora, który został wykluczony ze wszystkich wydarzeń Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej przez 10 lat po publicznym ataku na Chrisa Rocka z powodu żartu komika związanego z jego żoną jadą Pinkett-Smith.

Wykluczony Will Smith

Niestety zachowanie Willa Smitha, który był kochany na całym świecie za swój humor i zawsze pozytywne nastawienie, stracił wiele na wizerunku. Jego odbudowana na pewno zajmie laureatowi Oscara bardzo wiele czasu.

Oficjalny kochanek Jady Pinkett-Smith mówi wszystko!

53-letni Will Smith zawsze kojarzony był z rolami komediowymi i jego kultową postacią w serialu „Bajer w Bel Air”. Następnie gwiazdor zaczął odgrywać dramatyczne role, a za swoją ostatnią otrzymał nagrodę Akademii. Jednak agresja do jakiego dopuścił się na gali, którą oglądały miliony osób na całym świecie sprawiła, że musiał zrezygnować z wielu wcześniej planowanych projektów. Niestety aktualnie nikt nie chce być z nim w branży kojarzony.

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum