Płomienny romans Kourtney Kardashian i Travisa Barkera trwa oficjalnie niecały rok. Początkowo była nie małym zaskoczeniem, bowiem Kourtney uchodziła za najbardziej „ułożoną” Kardashiankę, a jej były partner Scott Disick z którym ma dzieci niespecjalnie przypomina Travisa.

Szybkie zaręczyny.

Pod wpływem wytatuowanego Travisa, Kourtney zmieniła nieco styl na bardziej odważny i prowokujący. Para nie szczędziła sobie czułości zarówno podczas krótkich wypadów za miasto, do restauracji czy na wakacjach w Europie. Trzeba przyznać, ze paparazzi ciągle przyłapywało ich na namiętnych pocałunkach.

Dziwne pozy Megan Fox i Kourtney Kardashian na tle pisuarów

Już po niecałym pół roku od oficjalnego oświadczenia o statusie ich związku, Travis oświadczył się Kourtney. Zrobił to w pięknych okolicznościach, a Kardashian od razu przyjęła jego zaręczyny.

OMG! Kourtney Kardashian się ZARĘCZYŁA

Prawdopodobnie para wkrótce stanie przed ołtarzem. Tymczasem ogień w ich związku w ogóle nie gaśnie. Nawet na krótkiej przejażdżce patrzą sobie głęboko w oczy, całują i mają na sobie identyczne bluzy! Słodcy?

Travis Barker mówi, że czuje się „niezwyciężony” przy boku Kourtney

 

 

 

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Kourtney Kardashian and Travis Barker share a passionate kiss and a laugh while waiting for their car at the Bel Air Hotel sporting matching sweatshirts.
BACKGRID USA 14 NOVEMBER 2021,Image: 643156386, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* -BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA –  BACKGRID / Backgrid USA / Forum