Travis Barker nigdy nie sądził, że po tym, jak przeżył straszliwą katastrofę lotniczą w 2008 roku, znów „lata”, ale teraz czuje się „niezwyciężony” z dziewczyną Kourtney Kardashian u boku.

„Jestem niezwyciężony, kiedy jestem z nią”, 45-letni Barker powiedział w wywiadzie dla magazynu Nylon. „To tak, jakbym nigdy nie śnił, nigdy nawet nie myślałem o lataniu”

Travis Barker wsiadł pierwszy raz do samolotu od katastrofy, którą przeżył. Wszystko dzięki Kourtney Kardashian

Travis Barker wybrał się po raz pierwszy w podróż samolotem od 13 lat i była to podróż z Kourtney Kardashian. Para wybrała się w sierpniu tego roku do Cabo San Lucas w Meksyku.

„Zawarłem z nią umowę, powiedziała mi któregoś razu, żę bardzo chciałby ze mną podróżować‚ >>Chcę pojechać z tobą do Włoch. Chcę pojechać z tobą do Cabo. Chcę pojechać z tobą do Paryża. Chcę pojechać z tobą na Bora Bora<< powiedziała. A ja jej odpowiedziałem: „Cóż, kiedy nadejdzie dzień, w którym będziesz chciała gdzieś polecieć, mówię ci, że zrobię to z tobą. Zrobiłbym z tobą wszystko.Tylko po prostu daj mi znać na 24h przed wylotem”.

W majowym wywiadzie dla magazynu Men’s Health Travis Barker nazwał swoją relację z Kourtney Kardashian „wciąż czymś dla mnie bardzo nowym”, dodając, „posiadanie czegoś, co daje mi siłę i nadzieję, że będę w stanie przezwyciężyć rzeczy, które były tak traumatyczne w moim życiu, po prostu mówi… tonę”.

OMG! Scott Disick wysłał wiadomość do byłego Kourtney Kardashian. Zadrwił z jej związku z Travisem

Lot Travisa Barkera w 2008 roku z Karoliny Południowej zakończył się katastrofą, gdy samolot zapalił się, zabijając dwóch pilotów, a także asystenta i ochroniarza Barkera. Perkusista i jego przyjaciel Adam „DJ AM” Goldstein przeżyli ciężkie oparzenia, ale obaj mężczyźni walczyli po wypadku, a Goldstein zmarł rok później z powodu przedawkowania narkotyków.