O ślubie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera plotkuje się od momentu zaręczyn! Kiedy para spontanicznie pobrała się na próbę w Las Vegas, wszyscy myśleli, ze drugi, oficjalny ślub pary to będzie wielkie wydarzenie. Okazuje się, że para potraktowała tę uroczystość raczej „skromnie” i nie zdecydowała się na fetę dla setek gości i  innych celebrytów.

Oficjalne zdjęcia ze ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Kilka dniu po ślubie Barker i Kardashian udostępnili serię zdjęć z intymnej ceremonii ślubnej pary w Santa Barbara w Kalifornii. Kourtney miała na sobie sukienkę mini, szpilki i welon, podczas gdy perkusista Blink 182 ubrał się cały na czarno. Para pojechała do ślubu czarnym kabrioletem z własnoręcznie zrobionym napisem „Just married” i przeczepionymi puszkami.

Kourtney Kardshian wyszła za Travisa Barkera (tym razem naprawdę) W TYM na głowie?!

Mąż i żona użyli tego samego podpisu pod swoimi postami : „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”.

 

 

Lista gości była naprawdę mała. Obejmowała babcię Kardashian, Mary Jo Campbell, a także ojca Barkera, Randy’ego. Para nie potwierdziła jeszcze, czy większa uroczystość jest w planach.

Kourtney Kardashian nie zaprosiła swoich dzieci na imprezę zaręczynową. Internet grzmi!

Trzeba przyznać, że ślub pary był dość nietypowy jak na „standardy”, które do tej pory miała rodzina Kardashian. Jak Wam się podobają zdjęcia z uroczystości? Też bycie chcieli taki ślub?