Podczas ostatniego odcinka reality show The Kardashians (5 maja) fani wreszcie mogli zobaczyć super romantyczne oświadczyny 46-letniego Travisa Barkera i 43-letniej Kourtney Kardashian, które miały miejsce w październiku 2021 roku. Para zaprosiła także najbliższe grono na przyjęcie zaręczynowe. Niestety dzieci Kourtney nie były obecne, a zdecydowała o tym jej matka – Kris Jenner.

Były Kourtney Kardashian jest załamany jej zaręczynami

Kris Jenner zdecydowała by nie zapraszać dzieci Kourtney

Po romantycznych zaręczynach na plaży para udała się na przyjęcie w hotelu Rosewood Miramar Beach w Montecito w Kalifornii. Wśród gości znalazła się Kim Kardashian, Khloe Kardashian i ówczesny chłopak Tristan Thompson, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Kris Jenner i chłopak Corey Gamble, a także przyjaciel rodziny Simon Huck.

Troje dzieci Travisa: Landon, 18 lat, Alabama, 16 i Atiana, 23 lata również było obecne. Na przyjęciu wyraźnie brakowało trójki dzieci Kourtney: 12-letniego Masona, 9-letniej Penelope i 7-letniego Reigna – które dzieli z byłym Scottem Disickiem.

OMG! Kourtney Kardashian się ZARĘCZYŁA

Podczas odcinka dowiedzieliśmy się, dlaczego zabrakło jej dzieci i jak zareagowały na wiadomość o zaręczynach. W drodze do hotelu Kris, która urządziła przyjęcie zaręczynowe wyjaśniła, że dzieci Kourtney nie zostały zaproszone ze względu na trudności w logistyce:

Słuchaj, byśmy musieli okłamywać Scotta i sprowadzać go tutaj pod fałszywymi pretekstami, to byłoby naprawdę trudne dla nas wszystkich – powiedziała Kris. Więc wiesz co? To właściwa rzecz, którą należy zrobić… tak właśnie o tym myślę – uznała matka Kourtney, która stwierdziła również, że dzieci są zbyt małe na takie wydarzenie.

Po zaręczynach Travis zadzwonił do swojego taty Randy’ego, aby podzielić się ekscytującymi wiadomościami, podczas gdy Kourtney stwierdziła, że ​​musi zadzwonić do swoich dzieci i im powiedzieć.

Jak mam powiedzieć moim dzieciom? Czuję, że muszę im teraz powiedzieć  – zapytała Kourtney zgromadzonych.

Kourtney Kardashian pozuje z dziećmi Travisa Bakera

Kourtney wyznała w programie, że źle się czuła z tym że jej dzieci nie było na przyjęciu zaręczynowym:

Wolałabym, żeby moje dzieci tu były. Myślę, że sprawiłoby to, że poczuliby się bardziej zaangażowani w podejmowanie decyzji, jako część niespodzianki – powiedziała Kourtney w swoim wydaniu. Wiem, że moja mama podjęła tę decyzję i prawdopodobnie nie była ona najlepsza.

Następnie sprawdziła swój telefon i zdała sobie sprawę, że nie odebrała połączeń od Penelopy. Kourtney następnie wyszła z pokoju by zatelefonować do Penelope:

Chcesz wiedzieć, czym była moja niespodzianka? – zapytał Kourtney Penelope. Zaręczyliśmy się!.

9-latka zareagowała na tę wiadomość płaczem i się rozłączyła. Kourtney połączyła się następnie z Reignem, który nie był także uradowany z tej wiadomości, a następnie próbowała bezskutecznie dodzwonić się do Masona.

Następnie siostry Kourtney rozmawiały o reakcjach jej dzieci:

Penelopa jest zdenerwowana – stwierdziła Khloé. Myślą, że tracą tatę, nie sądzę, by myśleli, że tracą mamę. Myślą, że ich tata zniknął, a Travis go zastępuje. Kiedy jesteś dzieckiem, myślisz, że musisz wybrać jednego, więc reakcja P jest zrozumiała. Ale z Travisem wszystko jest w porządku. To jest ten sam sposób, w jaki czuliśmy do Caitlyn Jenner. Z Caitlyn też było wszystko w porządku – tłumaczyła Khloé.

TE ZDJĘCIA przyprawiają o zawrót głowy! Megan Fox i Kourtney Kardashian we wspólnej sesji

Po emisji odcinka w Internecie zagrzmiało. Fani twierdzą, że decyzja Kris Jenner była „oburzająca’ i „krzywdząca”. Jedna z córek i obecnych na tym wydarzeniu, Khloé Kardashian skomentowała całą sprawę za pośrednictwem Twittera.

Uznała, że to była trudna sytuacja, w której nikt do końca nie wiedział jak się zachować, a jej matka zrobiła, co mogła.

A Wy, jak uważacie? Kris podjęła słuszną decyzję?

Los Angeles, CA – Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker z dziećmi w Disneylandzie fot. The Mega Agency / Forum

no, Credit line: Marksman/Snorlax/MEGA / The Mega Agency / Forum