„Chłopi” to film, który został wybrany przez komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii Filmowej w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny. W obsadzie pojawiły się największe gwiazdy polskiego kina. W produkcji wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Ewa Kasprzyk, Sonia Bohosiewicz, Dorota Stalińska,  Maciej Musiał oraz Julia Wieniawa. Dzisiaj odbyła się wielka premiera na której nie mogło ich zabraknąć.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w Wenecji. Czerwony dywan był jej…

Jedną z pierwszych osób na czerwonym dywanie była Małgorzata Kożuchowska, która olśniła wszystkich swoją kreacją. Aktorka zawsze ubiera się z klasą i nienagannym wyczuciem stylu. Dzisiaj podczas premiery również przyćmiła resztę gwiazd.

Premiera „Chłopów”: Ewa Kasprzyk z nową fryzurą, nakrapiana Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa z odważnym dekoltem

Kożuchowska zachwyca na premierze filmu „Chłopi”

Kożuchowska pojawiła się na ściance w długiej, czarnej sukni, która pięknie mieniła się w świetle reflektorów. Pomimo niecodziennego doboru materiału, kreacja przepełniona była elegancją i klasą. Aktorka zdecydowała się na odkrycie ramion, które idealnie podkreśliły jej zadbaną sylwetkę. Stylizację dopełniały czarne, klasyczne szpilki z odkrytą piętą. Cały „efekt wow” potęgowały upięte włosy z wypuszczoną grzywką z przodu. Celebrytka po raz kolejny zachwyciła wyborem stylizacji!

Wielka Warszawska 2023. Małgorzata Kożuchowska w odważnym kolorze, Zosia Ślotała, Paweł Deląg

Kożuchowska na premierze "Chłopi"

Fot. AKPA

Kożuchowska na premierze "Chłopi"

Fot. AKPA

Kożuchowska na premierze "Chłopi"

Fot. AKPA

Fot. AKPA