Dzisiaj około 14.00 ma się rozpocząć spotkanie królowej Elżbiety z wnukiem Harrym, który kilka dni temu ogłosił publicznie, że chce się odciąć od życia w rodzinie królewskiej.

Ogromny HEJT na profilu księżnej Meghan: ODDAJ TYTUŁ I WYNOŚ SIĘ!

Królowa Elżbieta spotka się dziś z księciem Harrym – będą rozmawiać o Megxi’cie

W spotkaniu mają także wziąć udział książę Karol oraz książę William. Księżna Meghan, która jest postrzegana jako ta, która skłoniła Harry’ego do podjęcia decyzji o wyjściu z rodziny, nie pojawi się na spotkaniu z królową. Meghan w ubiegłym tygodniu opuściła Londyn. Żona Harry’ego poleciała do Kanady, gdzie został jej syn, Archie. Prawdopodobnie Meghan połączy się dziś z rodziną królewską przez telefon.

Meghan Markle ZAPROSIŁA dziennikarza na drinka? Nie zostawił na niej suchej nitki

Tymczasem brytyjskie media pulsują plotkami na temat Megxitu. Daily Mail powołując się na osobę bliską książętom Sussex pisze, że Meghan postanowiła namówić męża do odcięcia się od rodziny przede wszystkim z powodu podejścia księcia Williama.

Książę William miał złe nastawienie do Meghan i Harry’ego? To dlatego dochodzi do Megxitu?

Podobno Meghan nie mogła znieść negatywnego nastawienia ze strony Williama. Plotkuje się, że Meghan czuła się… prześladowana przez następcę tronu. Nie wiadomo dokłądnie, o co mogło chodzić – być może William naciskał na brata, by on i jego żona zachowywali się zgodnie z tradycją, by nie odstawali swoimi zwyczajami od rodziny. Meghan od początku dyktowała własne warunki funkcjonowania w rodzinie królewskiej. Być może konflikt z Williamem na tym polu faktycznie sprawił, że Amerykanka postanowiła postawić wszystko na jedną kartę.

Książę Harry CHCIAŁ porozmawiać z Królową, ale nie został WPUSZCZONY przez dworzan

Podobno Harry źle znosi konflikt, który wywołała głównie Meghan. Mówi się, że Harry ma złamane serce, bo od zawsze był mocno związany z babcią i lojalny wobec niej oraz rodziny. Teraz jest rozdarty, bo musi wybierać między tym, w czym został wychowany, a tym, co przyniósł mu związek z Meghan.

Królowa chce jak najszybciej rozwiązać problem Megxitu. Monarchia znalazła się w kryzysie i Elżbieta chce go jak najszybciej zakończyć.

MEGXIT rządzi w sieci – MEMY i najlepsze OKŁADKI o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej!

Media w Wielkiej Brytanii piszą, że książę Harry bardzo rozczarował babcię. Nie posłuchał rad królowej. Bez wcześniejszych konsultacji wydał oświadczenie o odcięciu od rodziny.

Królowa ma złamane serce – piszą media.

Kate i William z dziećmi jadą na świąteczne party do królowej

Ciekawe, co postanowił Elżbieta w sprawie swojego wnuka? Czy przeważy miłość do Harry’ego czy raczej racja stanu królowej?

Królowa Elżbieta, fot. James Whatling / Mega Agency / Forum

Meghan Markle, fot. James Whatling / Mega Agency / Forum

Królowa Elżbieta i księżna Kate, fot. Andrew Parsons / Zuma Press / Forum

Książę William i księżę Harry, fot.  Anthony Devlin / PA Images / Forum

Harry i William, fot. ALPR/ADM / Capital pictures / Forum