Patryk Vega (43 l.) w swoim najnowszym filmie „Pętla” postanowił ujawnić kulisy afery podkarpackiej. Chodzi o tysiące nagrań kompromitujących biznesmenów i polityków, które zarejestrowano w sieci agencji towarzyskich na Podkarpaciu, prowadzonych przez ukraińską mafię. Konwersyjny reżyser znany jest z tego, że w filmach przedstawia seks, przemoc, władzę i pieniądze. Teraz pokazał prawdziwe seks taśmy i wywiady z osobami, które były związane z aferą. Pojawiły się komentarze od przedstawicieli polityków.

Antek Królikowski w ostrych scenach seksu u Patryka Vegi wykorzystał swoje doświadczenie

Politycy przedstawieni w scenach seksu w najnowszym filmie Vegi

Patryk Vega szykuje się do premiery najnowszego filmu „Pętla”. Na Instagramie udostępnił krótkie wideo, w którym wyjaśnia – o czym będzie najnowsza produkcja. W obsadzie zobaczymy Kasię Warnke, Piotra Stramowskiego, Antka Królikowskiego, czy Dagmarę Kaźmierską z „Królowych życia”.

Vega podkreślił, że film jest oparty na faktach i przedstawił wywiady z autentycznymi uczestnikami seksualnej afery podkarpackiej.

Nakręciłem film „Pętla”, który wkrótce trafi do kin. Film jest oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych, po to by następnie ich szantażować. Oto pierwsza porcja wywiadów, z autentycznymi bohaterami afery podkarpackiej – mówi reżyser.

Patryk zapowiedział, że bardzo dobrze przygotował się do powstania film, udało mu się skontaktować z naocznymi świadkami.

Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników afery podkarpackiej – między innymi oskarżonego oficera Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicieli nocnych klubów – bliźniaków Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera Cygana – mówi Patryk Vega o kulisach filmu.

Vega nie ukrywał, że wśród nagranych klientów ekskluzywnej agencji towarzyskiej zamieszani są wysoko postawieni ludzie.

Przyjechał do nas minister poprzedniego rządu, no i jasne, że chciał się zabawić – słyszymy w nagraniu jak mówią właściciele nocnych klubów.

Przedstawiciele polityków komentują zwiastun filmu Vegi

Jak się można było domyślać, takie oskarżenia w stronę polityków, jakie przedstawił Patryk Vega nie mogły pozostać bez echa. W sieci zawrzało, a głos natychmiast zabrali przedstawiciele partii, by zdementować plotki i uspokoić pojawiający się w mediach szum wokół filmu „Pętla”.

  • Nie będę komentować biznesowych przedsięwzięć Vegi i tym samym brać udział w ich promocji – skomentowała sprawę rzecznika PiS.
  • Nie, to jest bezzasadne. Żaden polityk PSL nigdy nie bywał w tego rodzaju miejscach. Nie ma takiego tematu – powiedział rzecznik PSL.
  • Nic mi na ten temat nie wiadomo. Nie sądzę i nie wydaje mi się, by było to możliwe – zapewniał rzecznik PO.

Wybieracie się do kina na najnowszy film Vegi?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu Pętla – na ekranie Królikowski, Warnke, Stramowski, Dagmara Kaźmierska

Patryk Vega ma gdzieś wszystkie apele na temat koronawirusa, dalej NAGRYWA nowy film

Patryk Vega mówi o swoim pierwszym razie w CKM – jest szczery do bólu

Sceny seksu w filmie „Pętla” Patryka Vegi

Screen zwiastunu filmy „Pętla” Patryka Vegi, źródło: YouTube

Sceny seksu w filmie „Pętla” Patryka Vegi

Screen zwiastunu filmy „Pętla” Patryka Vegi, źródło: YouTube

Sceny seksu w filmie „Pętla” Patryka Vegi

Screen zwiastunu filmy „Pętla” Patryka Vegi, źródło: YouTube