Krzysztof Ibisz w sierpniu 2021 roku wziął trzeci ślub. Jego żoną została Joanna Kudzbalska, która obecnie ma zaledwie 31 lat – 27 lat młodsza od prezentera. Jesienią ubiegłego roku doczekali się pierwszej pociechy, syna Borysa.

Kim jest Joanna Kudzbalska, trzecia żona Krzysztofa Ibisza? To lekarka!

Joanna Ibisz o małżeństwie z Krzysztofem Ibiszem

Joanna Ibisz nie pcha się do show-biznesu, mimo że ma do tego możliwości, a media chętnie o niej piszą. Po urodzeniu dziecka skupiła się na macierzyństwie i od pewnego czasu wraca do swoich obowiązków zawodowych.

Krzysztof Ibisz wybrał się z ukochaną na ostatnie wakacje we dwoje. Joanna Kudzbalska ma coraz większy brzuszek

Teraz wyjątkowo udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy możemy dowiedzieć się czegoś o ich synku Borysie, którego rzadko pokazują w mediach społecznościowych:

Krzysztof z nim teraz śpi, bo nie dawałam rady. Więc zmieniamy się. Powoli chce stawać na nóżki i ząbkuje. Przed urodzeniem dziecka nic nie wiedziałam o małych dzieciach, kiedy ząbki, ani nic. (…) Początki były trudne. Zupełnie nowa rola, ale z każdym dniem i chwilą, jest bardziej przyjemnie. Borys jest coraz bardziej kontaktowy. To najtrudniejsza rola, ale i najciekawsza – wyznała.

Zdradziła też, jak się czuje z tym że po ślubie z prezenterem stała się sławna i wielu ludzi ją rozpoznaje:

Od urodzenia młodego jest mnie trochę więcej, a tak starałam się być niewidoczna. Ludzie mnie nie kojarzyli raczej. Jeśli się zdarzy, że ktoś mówi, że jestem podobna do Joanny Ibisz, to mówię, że to nie ja. (…) Chociaż przyznam, że rozpoznawalność Krzysztofa może pomóc w promowaniu fajnych rzeczy, np. jak mówię o jąkaniu – przyznała żona Ibisza.

Wyznała też, że sfingowali ślub, bo nie chciała od razu pojawić się na pierwszych stronach gazet: „Nie mówiłam tego, ale nasz ślub był sfingowany. Podaliśmy, że był dzień wcześniej. Prawdziwa rocznica jest 14 sierpnia. To ja nie chciałam być na świeczniku, trochę mi zajęło, żeby to było bardziej powszechne”. 

Opowiedziała też, jaką skończyła szkołę i czym obecnie się zajmuje:

Jestem po szkole medycyny stylu życia, funkcjonalnej, medycyny chińskiej. Najpierw dogłębnie rozmawiam z pacjentami, jak jedzą, jak chodzą spać, jakie mają relacje, jak wygląda ich praca, jakie mają problemy. I zagłębiamy się mocno w to, co się działo, zanim się te problemy zdrowotne pojawiły. Też ywkonuje akupunktur, ale łączę to z medycyną akademicką, bo nie wykluczam leków. Na Krzysztofie próbowałam te pierwsze igły wbijać – śmieje się.

Żona Krzysztofa Ibisza bryluje na ściance pierwszy raz od narodzin synka. Po ciąży ani śladu (ZDJĘCIA)

Dodała, że ma ogromne wsparcie od męża, jeśli chodzi o jej zamiłowanie do medycyny: „Krzysztof chyba złapał się na to wow, że robię studia medyczne. Wspiera mnie we wszystkim ,także w zmianach, które wprowadzam w zmiany zawodowe. (…)”. 

Niedługo skończę urlop macierzyński i końcówka września, początek października, wrócę do pracy. Rozkręciła się w międzyczasie moja działalność internetowa, więc trochę pracuje z domu – powiedziała Joanna Ibisz.

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Podlewski/AKPA

IG: krzysztof_ibisz_official

Tabloid obliczył, ile Krzysztof Ibisz wydał na WESELE. Prezenter komentuje: "Niepotrzebne oburzenie"

Tabloid obliczył, ile Krzysztof Ibisz wydał na WESELE. Prezenter komentuje: „Niepotrzebne oburzenie”

pasekkozak