Kate Middleton dzisiaj dołączyła do księcia Williama podczas wycieczki do Szkocji. Odwiedził tam centrum Turning Point Scotland w Coatbridge. Natomiast wszystkie oczy były skierowane na Kate.

Kate Middleton wygląda jak księżna Diana

Wyszło na jaw, jaka naprawdę jest Kate Middleton w związku z Williamem: „Ma niesamowitą zdolność…”

Księżna Cambridge ubrała się dokładnie jak księżna Diana late temu. Miała na sobie niebieską marynarkę z ZARY i plisowaną spódnicę z Hope. Do tego dobrała brązowe szpilki i kopertówkę.

OMG! Zdesperowana Kate Middleton chwali się zdjęciem z dzieciństwa

Dzisiejsza stylizacja Kate to niemal replika tego, co Diana miała na sobie 9 września 1992 roku. Warto przypomnieć, że William w tym kraju dowiedział się o śmierci mamy.

Szkocja jest dla mnie niezwykle ważna i zawsze będzie miała szczególne miejsce w moim sercu. Przyjeżdżałem do Szkocji od małego chłopca. Dorastając, zobaczyłem, jak moja babcia spędza tutaj każdą wolną minutę, a mój ojciec jest najszczęśliwszy, spacerując wśród wzgórz. Krótko mówiąc, źródłem moich najszczęśliwszych wspomnień jest Szkocja, ale także moje najsmutniejsze wspomnienie. Byłem w Balmoral, kiedy powiedziano mi, że zmarła moja mama – w ciemnych dniach znalazłem pocieszenie i ukojenie na szkockim terenie – powiedział portalowi „People” książę William.

Wujek księżnej Kate OBRAŻA Meghan Markle!

Księżna Kate. Fot. PHIL NOBLE / Reuters / Forum

Księżna Kate i książę William Fot. PHIL NOBLE / Reuters / Forum

Księżna Kate Fot. PHIL NOBLE / Reuters / Forum

Księżna Diana w 1992 roku Fot. Rob Taggart / Reuters / Forum

 

Sonda

poll-violet

Księżna Kate odwzorowała strój księżnej Diany. Podoba Wam się?

1

Kate pokazała klasę!

2

Diana wyglądała w nim lepiej