Księżna Kate rzadko opowiada publicznie o życiu rodzinnym, ale są wyjątki i niekiedy zdradza, jak wygląda wychowywanie George’a, Charlotte i Louisa. Ostatnio uczestniczyła w konferencji dotyczącej wpływu dzieciństwa na późniejszy rozwój i zdradziła, że momentami trudno jej zapanować nad trzema pociechami.

Jak zareagowała księżna Kate, gdy dowiedziała się o poronieniu Meghan Markle?

Księżna Kate o zachowaniu swoich dzieci

Kate i William starają się, by w miarę możliwości, ich dzieci miały „normalne” dzieciństwo i nie odczuwały za bardzo tego, że są z rodziny królewskiej. Mimo to czasem muszą brać udział w oficjalnych uroczystościach czy podróżach z rodzicami. Wiele razy było widać na zdjęciach, że dzieciaki książęcej pary to niezłe urwisy, które lubią dokazywać.

I choć Kate i William starają się je uspokajać, to okazuje się, że w domu czasem trudno nad nimi zapanować. Dzieciaki czasem zmagają się z napadami złości i agresji. Podczas konferencji księżna została zapytana, jak sobie radzi w takich momentach. Przyznała, że nie jest to łatwe i chętnie dowiedziałaby się od specjalistów, co należy w takich przypadkach robić.

Tak, to wyjątkowo trudne. Sama też chciałbym zapytać ekspertów – wyznała żartobliwie Kate.

Spodziewaliście się, że George, Charlotte i Louis sprawiają takie problemy?

ZOBACZ TEŻ:

Książę Harry i książę William spotkali się w SEKRECIE po 298 dniach?

Kate i William wkrótce OGŁOSZĄ ciążę? Mają to zrobić w wyjątkowym dniu

Księżniczka Charlotte i książę George idą do szkoły

księżniczka Charlotte, książę George/fot. FORUM

Książę William i Księżna Kate z dziećmi.

Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.