Księżna Kate (41 l.) znów recyklinguje swoje ubrania i to z sieciówki. Kate Middleton udając się na spotkanie z dziećmi i specjalistami od rozwoju sensorycznego dla dzieci w hrabstwie Kent. Z tej okazji postawiła na prosty, ale szykowny look, w którym połączyła ponadczasowy granat z czerwienią.

Księżna Kate debiutuje z nową fryzurą

Ukochana przez Brytyjczyków (i nie tylko) księżna Walii miała na sobie tę samą czerwoną tweedową marynarkę z Zary, którą zadebiutowała podczas wizyty w Kopenhadze w 2022 roku. Wtedy miała na sobie białą bluzkę z żabotem, tym razem postawiła na bawełniany top w kolorze beżowym.

Księżna miała na sobie proste granatowe spodnie i tę samą parę balerin z klamrą marki Boden (ok. 650 zł) które miała na sobie tej wiosny, odwiedzając organizację charytatywną dla dzieci w Windsorze.

Księżna Kate z marynarce z Zary

Księżna podczas spotkania z dziećmi i ich opiekunami postawiła na prostą biżuterię, założyła jedynie parę małych kolczyków walijskiej marki Spells of Love i swój ulubiony zegarek ze stali nierdzewnej Cartier – model Ballon Bleu de Cartier.

Księżna Kate na festiwalu „techno & house” w niecodziennej stylizacji

Specjaliści od stylu księżnej zauważyli, że Kate po raz 6. z rzędu na jedno ze swoich publicznych wystąpień założyła marynarkę i spodnie, a we wtorek podczas 2 wizyt w fabrykach tekstyliów miała na sobie zielony garnitur.

 

Księżna Kate planuje kolejne dziecko z Williamem!

Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko?

Księżna Kate i książę William na premierze „No Time To Die” PA Images / Forum