Księżna Kate wie, jak zrobić wrażenie. Wraz z małżonkiem, księciem Williamem, przyszła królowa pojawiła się na wyścigach w Ascot w kreacji w groszki. Ta od razu przywołała wspomnienie Audrey Hepburn z filmu „My Fair Lady” i Julię Robert z „Pretty Woman”. Jednak jej ostatnia kreacja przypomniała wszystkim księżną Dianę z lat 80.

Księżna Diana została OSZUKANA. Chodzi o słynny wywiad

Księżna Kate w kreacji w groszki w Ascot

Jedwabna sukienka z krepy od Alessandry Rich, którą miała na sobie Kate, pochodzi z kolekcji wiosennej 2019 projektantki. Posiada asymetryczny dół, bufiaste rękawy z mankietem na guziki, marszczoną nakładkę na lewym ramieniu, guziki na lewym ramieniu i pasek. Look uzupełniony został kopertówką i szpilkami Gianvito Rossiego.

Księżna Kate jak księżna Diana

W 1988 roku księżna Diana pojawiła się na wyścigach w Royal Ascot w sukience w grochy Victoria Edelsteina, który uzupełniła kapeluszem i czółenkami Chanel. Grochy były jednym z ulubionych wzorów księżnej, pojawiała się z w nich wielokrotnie, podczas różnych okazji.

Wyciekły odważne zdjęcia księżnej Diany w bikini na jachcie

Księżna Kate oprócz grochów uczciła swoją teściową zakładając wiszące kolczyki z diamentami i perłami, które niegdyś należały do księżnej Diany.

Fot. Forum

Diana pod koniec życia, fot. Stillwell / PA Images / Forum

Kate Middleton, fot. agencja forum

Kate Middleton, fot. agencja forum