Księżna Meghan i książę Harry na PLAŻY w Afryce (ZDJĘCIA)

Książę Harry razem z Meghan Markle wyruszyli w oficjalną podróż do Afryki. Wczoraj pojawili się w najgroźniejszej dzielnicy miasta – Nyanga, odwiedzili również Muzeum Szóstego Dystryktu. Dzisiaj pokazali się na plaży Monwasibi. Księżna miała na sobie jeansową kurtkę i płaskie espadryle.

Zobacz więcej: Para książęca Sussex w Afryce. Meghan tańczy z dziećmi i przytula z Harrym (ZDJĘCIA)

Księżna Meghan na plaży w Afryce

Meghan i Harry pojawili się na plaży, aby zobaczyć, jak pracuje organizacja pozarządowa “Waves for Change”. Łączy ona surfing z terapią. Jej celem jest zapewnienie młodym ludziom zdrowia psychicznego.  Odwiedzą dziś również fundację “Lunchbox Fund”, dostarczającą posiłki dzieciom w Afryce Południowej. To jedna z organizacji, na którą można było wpłacać datki przy okazji narodzin Archiego.

Zobacz więcej: Meghan Markle zamierza oddać rzeczy należące do Archie’go afrykańskim dzieciom podczas oficjalnej podróży rodziny królewskiej

Meghan idąc na plażę postawiła na luźną stylizację. Miała na sobie białą koszulę, jeansową kurtkę, czarne rurki i płaskie, brązowe espadryle. Włosy związała, aby było jej wygodnie.

Podoba Wam się księżna w takim wydaniu?

ZOBACZ TAKŻE:

WOW! Meghan Markle wróciła do figury sprzed ciąży. Wyszła w zeszłorocznej sukience

OMG! Oto, czego Meghan Markle musiała się nauczyć przed spotkaniem z Królową

Dietetyk Meghan Markle zdradza co jeść przed każdym posiłkiem aby schudnąć!

 
Meghan Markle na plaży w Afryce fot. Forum,/Cover Images
Meghan Markle
Meghan Markle na plaży w Afryce fot. Forum,/Cover Images
Meghan Markle
Meghan Markle w espadrylach fot. Forum,/Cover Images
Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry na plaży w Afryce fot. Forum,/Cover Images
 
20 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

blokada ?

cwana udawaczka

Ich wizyty wyglądają raczej jak program orzeł czy reszka a nie realna pomoc. Czasy się zmieniły i pomaganie powinno mieć realny wymiar tak jak no.: fundacja billa gates’a. A oni robią z siebie pośmiewisko mówiàc jak to dbają i środowisko i latać samolotem tylko po to żeby rączką pomachać. Nasza planeta nie potrzebuje tak głupiego produkowania CO2!

Fajnie, ze sie dobrze bawia.

Mama Afryka .

Wyglada jak matka,tylko troszke mlodsza,zbrzydla,ale dalej jest bardzo nachalna i wiesza sie na Harrym jak by chcial od niej uciec.Nie chciala nawet na chwile dziecka nikomu dac,jakos teraz wyjezdzaja czesto bez niego i nie przeszkadza im.Dalej jest niesympatyczna,oslisgla i te usmieszki nieszczere,wyzej nosa nie przeskoczy,nie lubie jes szpanu i udawanej dobroci,siooo z nia.

Ciagle za raczke jak para gowniarzy.

Kuper dostała niezły po dziecku

ona zamęcza rudego nachalnością nadskakuje temu matołkowi i matkuje mu jak przygłupowi

bezustannie trzyma tego ryżego matołka za łape jak przedszkolaka albo uwieszona na nim jak małpa

ale ma plamy na gebie

Kobiece kształty, ładnie

Ale dupke ma konkretną.

zaokrągliła się nam księżna