Kiedy księżna Meghan jeszcze była w ciąży, myśleliśmy, że po porodzie wszystko przebiegnie tak, jak u księżnej Kate: wyjdzie z dzieckiem pozować do zdjęć przed szpital, a kilka dni później zostanie ujawnione imię dziecka.

Tabloid podał SZOKUJĄCĄ informację: Książę Harry NIE JEST ojcem dziecka księżnej Meghan?

Meghan postąpiła jednak zupełnie inaczej. Razem z Harrym pokazali syna dopiero dwa dni po porodzie i to książę trzymał go na rękach. Kilka godzin później podali do informacji publicznej, jak go nazwali.

Księżna Meghan będzie publicznie karmić piersią

Kate jest bardzo zachowawcza. Swoje dzieci pokazuje tylko podczas oficjalnych wydarzeń, a ich zdjęcia w mediach społecznościowych pojawiają się najczęściej z okazji ich urodzin. U Meghan ma być trochę inaczej. Jak podają brytyjskie media, księżna chce nawet publicznie pokazać, jak karmi piersią.

Chce pokazać, jak karmi piersią publicznie, aby zniechęcić do myślenia, że ​​powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami.

księżna Meghan i książę Harry

Księżna chce wychowywać syna bardziej po „amerykańsku”. Chce promować nowoczesną postawę rodzicielską.

Księżna Meghan pokazała syna na Instagramie

Meghan zdecydowała się też na udostępnienie zdjęcia z Archiem z okazji Dnia Matki. Pokazała swoje dłonie trzymające jego nóżki. W tle były niezapominajki – ulubione kwiaty księżnej Diany, nieżyjącej matki księcia Harry’ego.

ZOBACZ TAKŻE:

Syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego jednak będzie księciem?

Książę Harry wykonał wobec księżnej Meghan bardzo brzydki GEST

Podczas robienia zdjęć z dzieckiem, książę Harry i Meghan Markle złamali długoletnią tradycję królewską

 

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
Kate i William z Louisem