Emma Stone (30 l.) jakiś czas temu się zaręczyła ze swoim partnerem Dave’em McCary’m (34 l.). Media za oceanem podawały, że ślub miał odbyć się w przyszły weekend. No właśnie – MIAŁ, bo Emma odwołała uroczystość. Wszystko przez sytuację z koronawirusem.

Szczęśliwa Emma Stone chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Nie za mały kamień?

Emma Stone odwołała ślub przez koronawirusa

Emma Stone miała zmienić status związku, z narzeczonej na żonę. Zagraniczne media informowały, że długo planowany ślub miał odbyć się 21 marca. Jednak w związku z pandemią koronawirusa aktora dla bezpieczeństwa postanowiła odwołać ceremonię.

Państwa zamykają swoje granice, transport lotniczy jest wstrzymywany, pozamykano galerie handlowe i na masową skalę organizatorzy odwołują większe imprezy, które miały odbyć się od marca do maja włącznie. Przełożono nawet słynną Met Galę. Nie inaczej zrobiła Emma Stone, która zdecydowała się na przeniesienie wesela na inny termin.

Gwiazdy chętnie promują #zostajewdomu, by pokazać, że solidaryzują się z innymi osobami.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Emma Stone i Dave McCary ogłosili światu, że się zaręczyli. Aktorka pokazała pierścionek.

Fot.Instagram/_emmastoneofficial_

Emma i Dave poznali się w grudniu dwa lata temu, podczas pracy nad jednym z odcinków Saturday Night Live, i od tamtej pory są w związku. Jak informuje portal „The New York Post„, przyszli małżonkowie nie podali na zaproszeniach dokładnej lokalizacji, zdradzając jedynie, że ceremonia odbędzie się w Los Angeles. To się dopiero nazywa dbałość o prywatność.

View this post on Instagram

You’re going to get me a good day

A post shared by Emma Stone (@_emmastoneofficial_) on

Szybko rozprzestrzeniająca się pandemia zmusiła większość osób pracujących w Hollywood do zatrzymania produkcji filmowych i telewizyjnych. Podobno, Orlando Bloom i Katy Perry również rozważają przesunięcie planowanego ślubu z powodu wirusa. Katy pośpiesznie wyjechała z Australii, a fotoreporterzy wiedzieli jak zasłania się przez zarazkami poduszką.

Jak najbardziej popieramy decyzję Emmy. W końcu zdrowie ma się tylko jedno.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Carla Bruni śmiała się z koronawirusa i SYMULOWAŁA KASZEL w tłumie

Gwiazda „M jak miłość” utknęła z dala od Polski. To przez koronawirusa

Nowe doniesienia na temat Toma Hanksa i jego żony zakażonych koronawirusem. Syn mówi, że to jeszcze nie koniec