Kilka dni temu okazało się, że nowa dyrekcja TVP planuje „wymienić” całą ekipę prowadzących program „Pytanie na śniadanie” i postawić na całkowicie nowe twarze. Oznacza to, że prócz dotychczasowo wymienianych nazwisk, pracę straciła reszta znanych i lubianych prezenterów. Rewolucja nie oszczędziła nawet Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz będącej w zaawansowanej ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej.

Katarzyna Dowbor po latach wraca do TVP?! Dostała propozycję nie do odrzucenia!

Kto będzie partnerem Katarzyny Dowbor w „Pytaniu na śniadanie”? To znany pogodynek z DDTVN

Od tamtej pory śniadaniówka prezentuje widzom pojawiające się kolejno nowe pary – dotychczas mieliśmy już okazję poznać dwie nowe pary prowadzących: Joannę Górską i Roberta Stockingera oraz Klaudię Carlos i Roberta El Gendy. Docelowo program ma poprowadzić pięć par, a kolejną poznamy już w sobotę 27 stycznia:

Będzie to połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji. Oboje prowadzący są dziennikarzami, ale z innych środowisk. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nic sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracę – zdradziła w rozmowie z serwisem Wirtualne Media Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa „PnŚ”.

W mediach pojawiła się również informacja, że jedną z prowadzących zostanie Katarzyna Dowbor, którą w 2023 roku Edward Miszczak zwolnił z Polsatu. Dziennikarka była związana z Telewizją Polską od 1983 do 2013 roku, a jej powrót miałby nieść z e sobą przekaz, że „życie zawodowe kobiet nie kończy się po 60-tce”:

To ma być wielki powrót gwiazdy do TVP. Katarzyna Dowbor zawsze robiła programy z misją i jak nikt inny pasuje do telewizji publicznej. Szefostwo z Woronicza chce pokazać, że kobieta, która została przetrącona przez życie, może jeszcze dostać swoją zawodową szansę i że życie nie kończy się po 60.. Poza tym, pani Kasia jest niezwykle lubianą osobą przez widzów, cała Polska była oburzona jej zwolnieniem z Polsatu. Jest przy tym rasową dziennikarką, z ogromnym doświadczeniem przed kamerą. Nowi szefowie TVP są przekonani, że przyciągnie wielu widzów, zwłaszcza starszych. Nie może być tak, że program śniadaniowy prowadzą tylko modelki czy tancerki. Umowa z panią Kasia jest w ostatniej fazie negocjacji, ale na 99 procent to ją zobaczymy w nowej parze 27 stycznia – zdradził informator portalu Świat Gwiazd.

Teraz jak donosi portal Shownews, Katarzynie Dowbor wybrano już partnera, z którym poprowadzi śniadaniówkę. Wybór padł na prezentera pogody znanego z „Dzień dobry TVN”, Bartka Jędrzejaka, z którym Dowbor od razu złapała nić porozumienia:

Bartek był widziany w studiu „PnŚ”, a wcześniej – podobnie jak Robert Stockinger – ubiegał się o posadę gospodarza „DD TVN”. Choć wypadł dobrze, stacja postawiła na kogoś innego. Angaż w TVP to dla niego doskonała okazja do rozwoju – przekazało źródło.

Jesteście ciekawi nowej pary prowadzących?

„Bardzo blisko króla jest błazen” – Bartek Jędrzejak odniósł się do aroganckiego zachowania Kuby Wojewódzkiego na antenie „DD TVN”

pasekkozak

scena z: Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Światowy Dzień Kota: kto ma NAJŁADNIEJSZEGO futrzaka? Sadowska, Wojciechowska a może Jacek Kurski?

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: katarzyna_dowbor_official

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Dowbor

scena z: Katarzyna Dowbor, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Bartłomiej Jędrzejak, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Bartek Jędrzejak

scena z: Bartek Jędrzejak, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Bartek Jędrzejak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Bartek Jędrzejak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA