Kuba Wojewódzki (56 l.) ma za sobą imponującą karierę. Dziennikarz od lat związanych jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi autorski program, który w dalszym ciągu utrzymuje się na antenie. Wojewódzki znany jest ze swoich obaw przed małżeństwem czy założeniem rodziny. Kuba był w kilku poważnych związkach, jednak żadnej kobiecie nie udało się przyskrzynić dziennikarza. Wojewódzki od czasu rozstania z Renatą Kaczoruk długo nie był samotny. Showman  pokazał kolejne zdjęcie swojej nowej dziewczyny.

Kuba Wojewódzki na Openerze. Jak wychowawca na koloniach

Nowa miłość Kuby Wojewódzkiego

Wojewódzki szybko znalazł pocieszenie po nieudanym związku z Renatą Kaczoruk. Dziennikarz znany jest ze swojego upodobania do młodych partnerek. Kuba od jakiegoś czasu spotyka się z nową dziewczyną. Mężczyzna tożsamość nowej partnerki utrzymuje w tajemnicy. Mimo wszystko co jakiś czas podaje do informacji szczegóły na temat nowej miłości. W jednym z odcinków swojego programu zdradził, że jego miłość to studentka medycyny. Opowiadał wówczas, że rozmawia z nią w nocy o trzustce.

Kuba Wojewódzki chwali się zdjęciem z dziewczyną i luksusowym samochodem

Samozwańczy król TVN postanowił uchylić rąbka tajemnicy i podzielił się zdjęciem ze swoją partnerką. Oczywiście Wojewódzki zrobił to w typowy dla siebie sposób. Na swoim Instagramie dziennikarz opublikował zdjęcie, na którym pozuje w wściekle pomarańczowej kurtce przed luksusowym samochodem. Uwagę natomiast przyciąga nie drogi samochód, a wystające zgrabne nogi dziewczyny Wojewódzkiego. Widać, że ma dobry gust jeżeli chodzi o buty. Nowa miłość dziennikarza postawiła na ultra seksowne szpilki z czerwoną podeszwą od Christian’a Louboutin’a. Dokładnie ten model nosi nazwę So Kate. Za luksusowe buty od projektanta należy zapłacić ponad dwa tysiące złotych.

Moje dwie wielkie namiętności: Jeep Wrangler i ta druga… – napisał pod zdjęciem Kuba Wojewódzki.

Spostrzegawcza część fanów uznała, że zgrabne nogi muszą należeć do zwykłego manekina a dziennikarz chce zrobić wokół siebie show. Pozostali internauci zasugerowali, że jedną z namiętności o której wspominał Wojewódzki jest… Anna MuchaWszystko by się zgadzało. Nie tak dawno pisaliśmy o wspólnym spotkaniu byłych kochanków. 

Nogi jakby Anny Muchy,

O, mucha wleciała! – napisali w komentarzach podekscytowani fani.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki ponownie randkuje z Anną Mucha?

Kuba Wojewódzki

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kuba Wojewódzki otworzył własną RESTAURACJĘ! Mamy ZDJĘCIA

Kuba Wojewódzki zapytał Kasię Warnke, z jakim mężczyzną zdradziłaby męża, Piotra Stramowskiego

Kuba Wojewódzki jak Marek Kondrat i Piotr Adamczyk. Otwiera własny biznes

Kuba Wojewódzki

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Kuba Wojewódzki

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kuba Wojewódzki

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kuba Wojewódzki

SK: Otwarcie restauracji Kuby Wojewódzkiego Niewinni Czarodzieje 2.0, , fot. Baranowski/AKPA