Kuba Wojewódzki, król TVN-u ma 56 lat i jeszcze nie znalazł partnerki na stałe. Mówi się o nim, że im starszy, tym młodsze partnerki. Natomiast ostatnio pisze się, że nawiązał znowu kontakt z Anną Muchą…

Kuba Wojewódzki chce mieć dziecko

Kuba jako showman uwielbia robić wokół siebie szum. I tak postanowił od razu po Nowym Roku zdradzić swoje plany na 2020 rok. Już pierwsze postanowienie zaszokowało fanów. Napisał, że chce mieć córkę i podkreślił, że nie czyjeś tylko własną dziecko!

Postanowienia noworoczne⚠️⬆️🚻 ~ Wolność, miłość, wyobraźnia… Poza tym 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube 🎥 Dziękuję dobranoc.
#albertriele #bizuteriaapart #stlucia – napisała Kuba Wojewódzki na Instagramie.

Wspólna kolacja Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego! Będzie wielki powrót?

Jeden z internautów napisał: „Za robienie córki to się szybko zabieraj byś wyrobił się w 2020. Pozostałe na Luziku”.

Mój każdy sex może być ostatnim… 🙆‍♂️🤪 – odpowiedział Kuba.

Dziennikarz tradycyjnie, jak w poprzednich latach święta i Sylwestra postanowił spędzić z ciepłych krajach. W tym roku postawił na wyspę Martynikę. Najprawdopodobniej Wojewódzki wybrał się na wakacje z obecną dziewczyną. Być może partnerka już jest w ciąży albo są w trakcie spełniania punku 1.

W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki, że gwiazdor znowu zaczął spotykać się z Anną Muchą. Kuba nawet sam podsycał doniesienia na swoim Instagramie.

Anna Mucha zdecyduje się na trzecie dziecko?

Kuba Wojewódzki został ojcem. Dziennikarz pokazał zdjęcie z dwójką dzieci