Kuba Wojewódzki (56 l.) osiągnął nieprawdopodobny sukces w show-biznesie. Dziennikarz nie ustatkował się przez tyle lat, mało tego, jak do tej pory nie zamierzał mieć dzieci. Wygląda na to, że wszystko uległo zmianie. Wojewódzki w dalszym ciągu podsyca plotki na temat związku z Anną Muchą. Tym razem jednak pokazał się w zupełnie nowej roli.

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem i zgrabnymi nogami swojej dziewczyny (FOTO)

Czyich dzieci pilnuje Kuba Wojewódzki?

Ostatnio na Instagramie dziennikarza pojawiło się nowe zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Kuba Wojewódzki opublikował w mediach społecznościowych prywatne zdjęcie, na którym widzimy go w towarzystwie dwójki dzieci. Kuba zdradził, że został podwójnym ojcem. W takiej roli showmana jeszcze nigdy nie widzieliśmy.

Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem, moje życie nabrało przyspieszenia – podpisał zdjęcie Wojewódzki

Fani natomiast mają własne przemyślenia, jeżeli chodzi o to, czyich dzieci pilnuje Kuba. Internauci typują, że dziennikarz zajmował się dziećmi Anny Muchy.

Od jakiegoś czasu w Internecie aż wrze od plotek, mówiących o rzekomym powrocie Anny Muchy do dziennikarza. Wojewódzki i Anna Mucha byli w związku od 2003 do 2007 roku. Para nie komentowała w mediach swojego rozstania. Niedawno na Instagramie Anny Muchy pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka tankuje samochód należący do dziennikarza. Od tego czasu pojawiła się masa plotek wśród internautów. Wszyscy zainteresowani czekają na oficjalne potwierdzenie związku. Zarówno Mucha jak i Wojewódzki nie śpieszą się z wyjaśnieniami, za to ciągle podgrzewają już i tak gorącą atmosferę.

Super zdjęcie. Pasuje pan na tatusia.

I kto by pomyślał. Takie cuda.

Czyżby dzieciaki Anny Muchy? – pisali w sekcji komentarzy fani

Kuba Wojewódzki pilnuje dzieci Anny Muchy?

Kuba Wojewódzki

Myślicie, że stara miłość nie rdzewieje?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zmysłowa Anna Mucha na okładce Gali. Przyznaje, że nie jest już dla niej najważniejsza SŁAWA

Klaudia El Dursi współpracowała z Kubą WOJEWÓDZKIM!

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Aktorka podsyca plotki o romansie z dziennikarzem!