Kylie Jenner (22 l.) chętnie pokazuje małą Stormi na swoich mediach społecznościowych. Dziewczynka od najmłodszych lat ma miliony fanów na całym świecie. Na najnowszym filmiku Jenner udowodniła, że bardzo dobrze wychowała córkę. Stormi posłusznie słucha, co jej mama ma do powiedzenia i od najmłodszych lat wie, że cierpliwość jest cnotą.

Kylie Jenner za OGROMNE pieniądze kupiła działkę, która kiedyś należała do Miley Cyrus

Kylie Jenner sprawdziła, czy córka ją oszuka

Kylie Jenner, od kiedy urodziła Stormi ponad dwa lata temu, całkowicie zmieniła swoje życie. Jennerka nigdy nie ukrywała, że chce zostać mamą w młodym wieku i spełniła swoje marzenie.

Kylie Jenner zatańczyła na TikToku z córką Stormi

Kylie postanowiła poddać swoją córkę próbie. Poinformowała Stormi, że kładzie miskę z czekoladkami na stoliku, ale dziewczynka musi na nią zaczekać zanim zje smakołyki. Miliarderka ustawiła kamerę i poszła do łazienki.

Na początku Stormi starała się nawet nie spojrzeć w stronę miski. Po chwili dziewczynka miała moment krytyczny … i już chciała sięgać po czekoladki, aż w końcu odpuściła i postanowiła dodać sobie otuchy – uroczo podśpiewując.

Na nagraniu słyszymy, jak mała czekając na Kylie, aż wróci w łazienki – śpiewa sobie słowa „cierpliwość, cierpliwość”. Stormi ma dopiero dwa latka, a już wie, że cierpliwość jest cnotą 🙂 a jej czekanie zostało wynagrodzone. Stormi wydała okrzyk podekscytowania, gdy Kylie wróciła z łazienki.

Jennerka zapytała córkę, czy poczekała na nią – a Stormi z dumą odpowiedziała: „Tak” i otrzymała nagrodę.

W komentarzach Kim Kardashian nie ukrywała, że jest pod wrażeniem manier dziewczynki. Przy okazji zdradziła, że nie jest pewna, czy jej dzieci: córka Chicago i syn Sain zachowaliby się tak samo.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Córka Kylie Jenner gra w tenisa w nowej rezydencji celebrytki, wartej ponad 36 milionów dolarów

Kylie Jenner wyznała MIŁOŚĆ Travisowi Scottowi na Instagramie. Pokazała niepublikowane zdjęcia, również te z PORODÓWKI

Tak wygląda pupa Kylie Jenner – widać implanty?