Kylie Jenner (22 l.) na swojej marce kosmetycznej Kylie Cosmetics dorobiła się niewyobrażalnej fortuny. Nie bez powodu celebrytka została najmłodszą osobą w historii, która dorobiła się miliarda dolarów. Kylie postanowiła zarobione pieniądze inwestować w nieruchomości i ma już ich kilka. Najwyraźniej to dla niej za mało, bo zdecydowała się na nowy zakup.

Kylie Jenner wyznała MIŁOŚĆ Travisowi Scottowi na Instagramie. Pokazała niepublikowane zdjęcia, również te z PORODÓWKI

Kylie Jenner kupiła działkę

Tym razem Kylie Jenner kupiła pustą działkę o powierzchni 5 akrów. To ponoć jedna z największych działek w Hidden Hills, w którym mieszka sporo celebrytów. Co ciekawe, działka w przeszłości należała do Miley Cyrus, która trzymała tam swoje konie. W 2015 roku piosenkarka sprzedała działkę za 5 milionów anonimowej osobie. Nowy właściciel zburzył ranczo.

Teren kupiony przez Kylie jest na razie puste, ale zagraniczne media podają, że jest zezwolenie na budowę rezydencji o powierzchni 18 000 stóp kwadratowych, garażu na 12 samochodów, domku dla gości, stodoły, boiska sportowego, a także basenu. Ponoć też może się tam znaleźć oddzielny, niewielki budynek dla ochrony. Na razie nie wiadomo, czy Kylie Jenner zdecyduje się na taką budowę, czy może ma inny pomysł na zagospodarowanie działki.

Córka Kylie Jenner gra w tenisa w nowej rezydencji celebrytki, wartej ponad 36 milionów dolarów

Nieruchomości Kylie Jenner

Kylie Jenner wraz z córką Stormi spędzają kwarantannę najprawdopodobniej w Hidden Hills, w domu który jest dziełem projektanta Lawrence’a Bullard’a i dekoratora Martina Bullarda. Możliwe, że pomieszkuje też w ekskluzywnej dzielnicy Holmby Hills w Los Angeles, gdzie w ubiegłym miesiącu kupiła posiadłość za 36,5 miliona dolarów. Celebrytka jest też właścicielką posiadłości, o wartości 13,5 miliona dolarów, położonej w Beverly Hills oraz pustej działki w La Quinta w Kalifornii, którą kupiła w tym roku za 3,25 miliona dolarów.

ZOBACZ TEŻ:

Kylie Jenner bez makijażu, w naturalnych włosach i piżamie przez cały dzień. Coraz mniej przypomina DAWNĄ siebie

Kylie Jenner odpowiada na komentarze sugerujące, że PRZYTYŁA

OGROMNY hejt na Kylie Jenner, gdy pokazała pałeczki do sushi za prawie 2 tysiące złotych

Działka Kylie Jenner

działka Kylie Jenner/fot. Forum

Kylie Jenner na ściance

Kylie Jenner/fot. Forum

Kylie Jenner w szarej bluzie i okularach przeciwsłonecznych

Kylie Jenner/fot. Forum

Kylie Jenner w sukience w kwiatki

Kylie Jenner/fot. Forum