Kylie Jenner wraz z najbliższymi dotarła do Positano. Razem z nią jest tam Travis Scott, mała Stormi, Kris Jenner z partnerem Coreyem Gamble, a także Scott Disick z dziewczyną Sofią Richie. Reszta rodziny i najbliższych przyjaciół miliarderki będzie systematycznie zjeżdżać do włoskiej miejscowości na luksusowe 22 urodziny Kylie.

Kylie Jenner wychodzi za mąż?! Paparazzi sfotografowali na lotnisku długą, BIAŁĄ SUKNIĘ!

Klan Kardashian – Jenner w Positano robi zakupy na oczach fanów

Wyciekły zdjęcia i filmiki pokazujące klan Kardashian – Jenner robiący zakupy we włoskich sklepikach. Musimy rzec, że miliarderka nie miała szczęśliwej miny. Z pewnością pojawienie się Kylie Jenner z rodziną na ulicach Positano wywołało niemałe poruszenie. Gwiazdy nie mogły pozwolić sobie na odrobinę prywatności. Wszędzie za nimi podążali ciekawscy fani, którzy starannie dokumentowali poczynania gwiazd.

We wtorek fani zaczęli spekulować, że gwiazda zamierza pobrać się z  Travisem Scottem. Zauważono, że wsiada do samolotu lecącego do Włoch na jej 22 urodziny w sobotę z czymś, co wyglądało jak suknia ślubna. Ale według źródła, 28-letnia Jenner i Scott nie mają na tę chwilę takich planów. Jak wyjaśnia informator magazynowi People:

To nie ślub Kylie, a ona poleciała do Włoch, aby świętować swoje urodziny. Miała udany rok i chciała świętować i rozpieszczać siebie, swoją rodzinę i przyjaciół na najlepszej imprezie. Kourtney i jej dzieci dołączają do Kylie we Włoszech, aby świętować jej urodziny. Kim i Khloé zostają w L.A. 

Kylie Jenner i Scott są rodzicami 18-miesięcznej córki Stormi. Para jest razem od czasu ich spotkania na Coachelli w kwietniu 2017 roku. Fani od dawna spekulują, że para jest zaręczona, a nawet jest już małżeństwem, choć Jenner uspokoiła pogłoski udzielając wywiadu w lutym. Nazywając Travisa Scotta wspaniałym tatą, dużym dzieckiem i fantastycznym partnerem, Jenner powiedziała, że ​​kiedy się pobiorą, z pewnością powie światu. 

Dam wszystkim znać, obiecała.

Znając jednak upodobanie Jenner do tajemnic, nie dziwmy się spekulacjom fanów.

Jak myślicie czy impreza w sobotę będzie czymś więcej niż tylko 22 urodzinami Kylie Jenner?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner wychodzi za mąż?! Paparazzi sfotografowali na lotnisku długą, BIAŁĄ SUKNIĘ!

Kylie Jenner usunęła z włosów DOCZEPY. Jak wygląda w swoich włosach?