Kylie Jenner widziana była we wtorek po południu  na lotnisku Van Nuys w Los Angeles. Wielu fanów Jenner zastanawia się, czy jej urodzinowa wycieczka do Włoch będzie również miejscem ślubu z chłopakiem i ojcem małej Stormi: Travisem Scottem.

Miliarderka pieczołowicie przygotowuje się do epickiej imprezy urodzinowej, która odbędzie się na mega jachcie o wartości 250 milionów dolarów. Całe zamieszanie wywołało zdjęcie ukazujące członków załogi załadowujących ogromną białą suknię, a także coś, co wyglądało na smoking dla Travisa. Niewiele można było zobaczyć z kroju sukni, ponieważ w większości była ukryta przez ochronną torbę. 

Mamy zdjęcia jachtu za 250 milionów dolarów, na którym Kylie Jenner zorganizuje wystawne przyjęcie urodzinowe.

SZOK! Kylie Jenner wychodzi za mąż?!

TUTAJ link do zdjęć ukazujących Kylie na lotnisku!

Jak udało się dowiedzieć miliarkerka nie była sama. Dołączyli do niej najbliżsi, czyli Travis Scott, matka Kris Jenner, Corey Gamble, Scott Disick wraz z jego dziewczyną Sofią Richie. Chociaż tajemnicza torba może okazać się jedynie kreacją Kylie na urodzinową imprezę, możliwość przyszłego ślubu jest zdecydowanie ekscytująca. Działania Kylie znane są z tego, że często wywołują fałszywe spekulacje. Jednak z wypiekami na twarzy czekamy do epickich 22 urodzin miliarderki. Niewątpliwie szykuje się coś dużego!

Czy Kylie w wieku 22 lat zostanie żoną?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner nie poznała własnego domu – TAKĄ niespodziankę przygotował dla niej Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott nie moga się powstrzymać – czułości w garażu (ZDJĘCIA)