Nie tak dawno świat obiegła szokująca wiadomość mówiąca, że miliarderka Kylie Jenner (22 l.) rozstała się z partnerem i ojcem ich córki Stormi, Travisem Scottem (28 l.) Para spotykała się od 2017 roku i wydawało się, że są nierozłączni a ich miłość stale kwitnie. Po romantycznych gestach, którymi Travis stale zaskakiwał Jenner przed jej urodzinami, po premierę filmu poświęconą raperowi na Netflixie. Para była przykładem nowoczesnej rodziny i wyglądali na szczęśliwych.

Kylie Jenner i Travis Scott ROZSTALI SIĘ; oto ostateczny dowód

Kylie Jenner rozstała się z Travisem Scottem

Fani miliarderki już od jakiegoś czasu podejrzewali, że para może przechodzić kryzys. Pierwszym sygnałem miało być zniknięcie wspólnego zdjęcia Kylie i Travisa z garderoby Jennerki. Fani w tym upatrywali zbliżający się koniec związku. Jak do tej pory żadne z nich nie zdecydowało się podać oficjalnego powodu rozpadu związku do mediów. Oczywiście pojawiły się plotki mówiące, że Kylie zależało na ponownym zajściu w ciążę i powiększeniu rodziny. Miliarderka miała rzekomo mieć poważne problemy z zaufaniem byłemu raperowi, który w przeszłości miał zdradzić Jenner.

Kylie komentuje powrót do swojego ex, Tygi

Po zerwaniu z Travisem, Kylie widziana była na kolacji z przyjaciółkami w jednej z ulubionych restauracji gwiazd w West HollywoodKolejną szokującą informacją, była wiadomość mówiąca o wznowieniu romansu pomiędzy Kylie a jej ex, raperem Tygą. Rzekomo Jenner spędziła wtedy wieczór z byłym chłopakiem. Para spotykała się przez trzy lata. Mieli burzliwą przeszłość, stale się rozstawali i wracali do siebie. Rapera zauważyli fotoreporterzy, którzy wiedzieli go jak opuszczał hotel wspólnie z koleżankami Kylie. Miliarderka by uniknąć plotek i skandalu miała wymknąć się innym wyjściem. 

Miliarderka zamieściła oświadczenie na Twitterze

Jenner sama nie spodziewała się, ze sprawa urośnie aż do takiej rangi. Miliarderka widząc spekulacje postanowiła osobiście zabrać głos w tej sprawie i wyjaśnić, jak było naprawdę. Wyjaśnienie zamieściła na Twitterze, gdzie dała do zrozumienia, że Internauci wyolbrzymiają sprawę a do takiego spotkania pomiędzy ex nigdy nie doszło.

Internet czyni wszystko sto razy bardziej dramatycznym, niż jest w rzeczywistości.”Randka o drugiej w nocy z Tygą” nigdy nie miała miejsca. Widzieliście mnie, jak podrzucam dwie przyjaciółki do studia, w którym on akurat przebywał. Travis i ja utrzymujemy dobre relacje. Skupiamy się na Stormi. Nasza przyjaźń i córka są priorytetamizapewniła wszystkich Jenner.

Myślicie, że Kylie jeszcze zejdzie się z Travisem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner prywatnym odrzutowcem leci na biznesowe spotkanie z mamą! Obie wyglądają jak bliźniaczki

Kylie Jenner miała iść w pokazie BALMAIN na Paris Fashion Week, ale musiała to odwołać z powodu poważnej choroby!

Fani zaniepokoili się zdjęciem w lustrze, które dodała Kylie Jenner. Uznali, że rozstała się z Travisem Scottem

Kylie Jenner

Lady in red, Kylie Jenner w czerwonym komplecie pojawiła się na obiedzie z przyjaciółmi. Uwagę skupiała jej torebka w kształcie szminki. Fot.Forum/BACKGRID

Kylie Jenner

Kylie Jenner z rodziną na europejskich wakacjach urodzinowych. Fot.FORUM/Mega Agency

Tyga

Były Kylie Jenner, raper Tyga w Paryżu. Fot.Forum

Tyga

Raper Tyga na otwarciu ekskluzywnego salony fryzjerskiego w LA. Fot.Forum