To nie był wesoły weekend dla Kylie Jenner (21 l.). Celebrytka spędziła niedzielę z córeczką w szpitalu.

Szok! Kylie Jenner zdradziła jak wygląda DIETA Stormi Webster

15-miesięczna Stormi, córka Kylie i jej partnera, Travisa Scotta, dostała silnej reakcji alergicznej. Zdenerwowana mama nie miała wyboru – musiała jechać z dzieckiem na izbę przyjęć. Jak pisze na swoim Insta Story, Kylie całą niedzielę spędziła właśnie w szpitalu.

Kylie nie napisała, co uczuliło jej dziecko. Na szczęście sytuacja została opanowana i mama z córką wróciły do domu po tym, jak dziewczynka poczuła się lepiej.

Kylie podzieliła się z fanami przeżyciami z dnia:

Spędziłam cały dzień w szpitalu z moim dzieckiem – pisze celebrytka. – Miała reakcję alergiczną, ale teraz wszystko jest w 100 procentach w porządku i jesteśmy w domu – wyjaśniła.

Amerykanki oszalały na punkcie nowych kosmetyków Kylie Jenner! A ile POLKI będą musiały zapłacić?

Nic nie ma znaczenia, kiedy dzieją się takie rzecz – dodała mama Stormi.

Kylie przesłała też słowa wsparcia dla wszystkich matek, które zajmują się swoimi chorymi dziećmi:

Niech Bóg błogosławi wszystkie mamy z ich chorymi dziećmi. Ślę Was mnóstwo miłości i pozytywnej energii – zakończyła Kylie.

Takie kreskówki Kylie Jenner włącza swojej córeczce. Fani oburzeni (VIDEO)

Niedawno w szpitalu z synkiem wylądowała także Kim Kardashian. Jej pociecha także miała reakcję alergiczną. Na szczęście w obu przypadkach wszystko dobrze się skończyło.

Kylie Jenner najadła się strachu! Jej córka Stormi trafiła do szpitala po tym, jak dostała silnej reakcji alergicznej, fot. FORUM/Backgrid

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Kylie ze Stormi wróciły do domu, fot. FORUM/Backgrid