Kylie Jenner nieoczekiwanie stała się obiektem żartów, kiedy sieć obiegły zdjęcia jej prysznica, z którego smętnie kapało kilka kropel wody. Fani celebrytki wyśmiali fakt, że w domu za kilkanaście milionów dolarów nie ma odpowiedniego ciśnienia, umożliwiającego normalną pracę urządzenia.

Kylie Jenner jak SYRENA na wakacjach z Kendall i przyjaciółmi

Prysznic Kylie Jenner

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni – to powiedzenie doskonale odnosi się do sytuacji, w której znalazła się Kylie Jenner. Wszyscy, którzy myśleli, że różowa kabina prysznicowa jest umiejscowiona w domu celebrytki, byli w błędzie. Okazuje się bowiem, że prysznic, którego powierzchnię uznano za zbyt małą dla wartej fortunę posiadłości makijażowej magnatki, mieści się w siedzibie firmy Kylie.

W związku z tym niepokojącym niedomówieniem, Kylie postanowiła zabrać głos na Instagramie.

Ciągle widzę w internecie mój pieprzony prysznic” – powiedziała Kylie w klipie, w którym pokazano jej ogromny prysznic.  – Jeśli nie wiesz, o czym mówię, opublikowałem film z mojego prysznica w mojej siedzibie głównej, w gabinetach [Kylie Cosmetics], które uwielbiam. Myślę, że to niesamowity prysznic, nie mam z tym problemu, ale wydaje się, że wszyscy uważają ciśnienie wody jest nieodpowiednie.

Celebrytka pokazała swój prawdziwy prysznic.

Więc to naprawdę mój prysznic w moim domu… ​​To jest prysznic, którego używam codziennie, to niesamowite – wyznała podekscytowana.

Podoba wam się łazienka Kylie?

 

Kylie Jenner w Aspen

Kylie Jenner w Aspen fot. Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner lata prywatnym odrzutowcem

Kylie Jenner lata prywatnym odrzutowcem fot. Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner wysiada z samochodu

Kylie Jenner/fot. Backgrid USA/Forum

Kylie Jenner w futrze

Kylie Jenner w futrze fot. line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner z córeczką

Kylie Jenner z córeczką fot. Backgrid USA / Forum