Kylie Jenner została ponownie zauważona, gdy dyskretnie przyjechała i potem odjechała spod domu Timothée Chalameta w Beverly Hills w Kalifornii w czwartek rano.

Kylie Jenner ponownie pod domem Timothée Chalameta

Czarny Range Rover SVA gwiazdy „Kardashianów” została sfotografowany podczas przyjazdu do domu domniemanego partnera około godziny 10:00, ale kilka minut później odjechała, za nią jechał czarny samochód ochrony, Escalade. Szyby obu samochodów były przyciemnione na czarno, więc nie jest jasne, czy Jenner faktycznie znajdowała się w którymkolwiek z nich.

Kylie Jenner widziana przed domem Timothee Chalameta!

Jenner i Chalamet po raz pierwszy wzbudzili plotki o romansie na początku kwietnia, gdy popularne konto plotkarskie Deuxmoi na Instagramie twierdziło, że się spotykają. Jeden informator nawet twierdził, że zaczęli się spotykać w styczniu podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

Później informator powiedział „Entertainment Tonight”, że oboje traktują  to „lekko” – powiedział informator. „Ale Kylie cieszy się spędzaniem czasu z Timothée i zobaczymy, dokąd to prowadzi”. Dodano, że założycielka Kylie Cosmetics nigdy nie spotykała się z kimś takim jak aktor z filmu „Lady Bird”.

Kylie Jenner przyznaje się do „jedynego” zabiegu upiększającego. Twierdzi, że całkowicie odmienił jej życie

 

„To było naprawdę zabawne dla niej, ponieważ to jest zupełnie inaczej niż jej poprzednie związki” – powiedział informator. „To dla Kylie nowe i ekscytujące, ma z tego dużo zabawy”. Nie jest jasne, jak dokładnie się poznali, ale informator twierdził, że mogła ich zapoznać starsza siostra Kendall Jenner.

Ani Jenner, ani Chalamet nie skomentowali domniemanego romansu, i jeszcze nie zostali sfotografowani razem publicznie. Romans Jenner z Chalametem to pierwszy związek od czasu rozstania z jej długotrwałym partnerem Travisem Scottem.

Kylie Jenner zdradza, czy planuje mieć więcej dzieci w kontekście jej nowego romansu

Właścicielka firmy kosmetycznej i raper  po raz drugi zerwali w grudniu 2022 roku w związku z zarzutami o zdradę z jego strony, czemu zaprzeczył.

„Rozstawali się już kilka razy w przeszłości, i to prawdopodobnie nie jest koniec ich związku” – powiedział informator dla People.

Para ma wspólnie dwoje dzieci.

Kylie Jenner

Forum

Forum