Zbliżają się 2. urodziny Stormi Webster. Kylie Jenner (22 l.) już przygotowuje się do imprezy. Choć celebrytka na razie nie chce zdradzać szczegółów, to ponoć znów szykują się urodziny z pompą.

Reakcja Stormi, gdy zobaczyła prezenty na 1. urodziny mówi WSZYSTKO

Impreza urodzinowa Stormi

Poprzednie urodziny Stormi Webster przeszły do historii. Kylie na 1. urodziny córki zorganizowała jej imprezę w stylu wesołego miasteczka! Nie mogło więc zabraknąć karuzeli. Również na torcie znalazła się ruchoma karuzela. Wszystko było dokładnie przemyślane, nawet przekąski – maleńkie pizze w różowych pudełeczkach z inicjałami jubilatki, frytki w luksusowych kieszonkach Louisa Vuittona, czy miniciasteczka z buzią Stormi. A jak będzie w tym roku? Jak donosi źródło Kylie jest bardzo zaangażowana w przygotowania.

Wszyscy wiedzą, że to będzie ogromne i przesadzone.  Kylie odbyła mnóstwo spotkań i dba o to, by planista zadbał o każdy drobiazg imprezy. Uwielbia, kiedy wszystko jest spersonalizowane kolorami, grawerem czy ozdobami itp. Jak w przypadku każdej imprezu Kardashianów, żaden szczegół nie zostanie pominięty – mówi źródło HollywoodLife.

Kylie Jenner pokazała niepublikowane zdjęcie z PORODU

Kylie i Travis na urodzinach Stormi?

Kylie ponoć zależy na tym, by ta impreza była dla bliskich osób. Co zatem z Travisem Scottem (27 l.), ojcem Stormi? Przypomnijmy, że Kylie i Travis rozstali się we wrześniu, ale dla dobra dziecka chcą utrzymać dobre relacje. Spędzili nawet razem Święta Bożego Narodzenia. Czy urodziny Stormi również spędzi z rodzicami?

Oczywiście, że Travis jest zaproszony. Kylie nadal nie widzi szansy, na to by się zeszli, ale nigdy nie mów nigdy. Dba o niego i zawsze będzie ojcem jej dziecka. Chce, żeby zawsze wspólnie uczestniczyli w tak ważnych wydarzeniach – dodaje źródło.

ZOBACZ TEŻ:

Kylie Jenner SCHUDŁA! Zapewniła, że każdego dnia WALCZY o formę na LATO. W tym stroju to widać (ZDJĘCIA)

„5-godzinna transformacja”. Influencerka pokazała, jak szybko może zmienić się ciało

Gwiazda hitu Netflixa „Ty” przeszła drastyczną metamorfozę

Travis Scott,Kylie Jenner/ fot. Forum/Backgrid USA

Kylie Jenner,Travis Scott/fot Forum/Mega Agency