Lady Gaga (34 l.) po pozostawieniu zdezorientowanych widzów i zaskoczonego Fallona, musiała się zrewanżować nagle przerwanym wywiadem. Artystka ponownie połączyła się z dziennikarzem i tym razem stanęła na wysokości zadania. Lady Gaga w show-biznesie jest już jakiś czas i wie, co robić – by wywołać większy szum.

Lady Gaga niezręcznie przerwała wywiad z Jimmy’m Fallonem: „Nie mogę teraz rozmawiać”

Lady Gaga ponownie u Fallona – teraz pełen profesjonalizm

Lady Gaga to prawdziwa girl boss. Udowodniła to w najnowszym wywiadzie dla Jimmy’ego Fallona. Wokalistka pojawiła się w oficjalnym stroju, na który składał się prosty golf i elegancka marynarka. Trzeba przyznać, że widok piosenkarki w takim zestawie jest rzadkością. Artystka dodała do całości okulary korekcyjne a włosy związała w ciasnego koka.

Fani również zauważyli tę zmianę, bo w sekcji komentarzy nie zapomnieli wspomnieć, że wygląda zupełnie inaczej, niż zazwyczaj.

Cała prawda o niezręcznym wywiadzie Lady Gagi dla Jimmy’ego Fallona

Lady Gaga długo kazała czekać fanom na ogłoszenie wielkich wieści. Piosenkarka przyznała, że współpracuje z Światową Organizacją Zdrowia i Global Citizen. Wspólnymi siłami planują ogólnoświatowy koncert charytatywny „One World: Together at Home„, który będzie emitowany 18 kwietnia!

Lady Gaga, WHO i Global Citizen łączą siły w walce z koronawirusem

Koncert ma być wyrazem wsparcia dla osób walczących na pierwszej linii z koronawirusem, poprowadzi go Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert wraz z obsadą „Ulicy Sezamkowej”.

Lady Gaga udziela internetowego wywiadu dla Jimmy'ego Fallona.

Lady Gaga, screen z wywiadu dla Jimmy’ego Fallona. Fot. YouTube

W wydarzeniu weźmie udział wielu znanych artystów: na scenie a pojawić się Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder, czy popularna teraz Billie Eilish.

Artystka podzieliła się optymistyczną wiadomością. Wspólnymi siłami udało się zebrać 35 milionów dolarów a pieniądze zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych środków ochrony indywidualnej, wyposażenie i zestawy testowe.

Z dumą mogę powiedzieć, że w ciągu ostatnich siedmiu dni zebraliśmy w sumie 35 milionów amerykańskich dolarów na fundusz solidarnościowy WHO – oświadczyła.

Piosenkarka podkreśliła, że transmisja nie jest po to, by zebrać więcej pieniędzy – ale ma na celu zapewnienie wszystkim osobom trochę radości.

Chcieliśmy zebrać pieniądze, zanim zaczniemy koncert, więc kiedy nadamy transmisję na żywo 18 kwietnia, odłóżcie portfele, karty kredytowe i wszystko, czego potrzebujecie. Usiądźcie i cieszcie się show, na które wszyscy bardzo zasłużyliście – powiedziała artystka.

Spodziewaliście się takiej niespodzianki?

Trzeba przyznać, że piosenkarka naprawdę stanęła na wysokości zadania.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tego o niej NIE wiedzieliście. Lady Gaga przestała się TRUĆ i postawiła na własne zdrowie

Pink i jej 3-letni syn zachorowali na koronawirusa i WYGRALI z nim walkę

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Zjawiskowa Lady Gaga w stylizacji na stare Hollywood.

Lady Gaga, fot.Forum/Mega Agency