Lady Gaga (33 l.) zdecydowała się na bardzo szczerą i poruszającą wypowiedź. W rozmowie z Oprah Winfrey (65 l.) przywołała dramatyczne wspomnienia z przeszłości. Okazuje się, że kiedy była nastolatką została wielokrotnie zgwałcona, przez co później zmagała się ze stresem pourazowym.

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! „Oszukaliśmy wszystkich”

Lady Gaga została zgwałcona

Piosenkarka porozmawiała z Oprah Winfrey w ramach trasy szkoleniowej prowadzonej przez amerykańską prezenterką. Winfrey  w trakcie trasy „2020 Vision: Your Life in Focus” spotyka się ze znanymi osobami, by razem z nimi przekazywać słuchaczom siłę. Słuchacze chyba jednak nie spodziewali się, że przyjdzie im poznać naprawdę straszne sytuacje z życia Lady Gagi. Ta w rozmowie z Oprah przyznała, że wielokrotnie została zgwałcona.

Mając 19 lat, zostałam wielokrotnie zgwałcona. Na skutek gwałtu cierpiałam na zespół stresu pourazowego (PTSD), nie przepracowałam w sobie tej traumy. Nie miałam nikogo, kto mógłby mi pomóc, żadnego psychologa, lekarza… W międzyczasie stałam się gwiazdą, zaczęłam podróżować po świecie. Nigdy sobie nie poradziłam z tą traumą, a w pewnym momencie zaczęłam odczuwać niesamowity ból ciała, podobny do tego, który czułam po tym, jak zostałam zgwałcona – powiedziała Gaga.

Wokalistka przyznała, że to odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Przez to, że nie poradziła sobie z traumą skutkowało tym, że Lady Gaga wiele razy robiła sobie krzywdę i się okaleczała.

Czasem ludzie tną się, by zwrócić uwagę innych. Sama cięłam się, bo nie chciałam już czuć bólu, ale czasem robiłam to, by pokazać innym, że cierpię – dodała.

Rozmowa była trudna nie tylko dla Gagi, ale też dla Winfrey. Po zakończonym wywiadzie nie obyło się bez łez. Prezenterka była jednak wdzięczna artystce za to emocjonalne wyznanie, które być może pomoże innym osobom, które zetknęły się z podobną sytuacją.

https://www.instagram.com/p/B68a8BfBdBl/

ZOBACZ TEŻ:

Najlepiej zarabiający wokaliści dekady! Sprawdź kto jest na pierwszym miejscu

Oprah Winfrey tłumaczy, dlaczego nie ma dzieci

Jak wygląda zwykły dzień MILIARDERKI – każdy chciałby żyć jak Oprah Winfrey?

Lady Gaga

Fot. FORUM/Backgrid

Lady Gaga

Fot. FORUM/Backgrid

The Daily Front Row 5th Annual Fashion Los Angeles Awards held at the Beverly Hills Hotel on March 17, 2019 in Beverly Hills, CA.
??‚© O’Connor/AFF-USA.com.
17 Mar 2019
Pictured: Lady Gaga.
Photo credit: O’Connor/AFF-USA.com / MEGA
TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342 *** Local Caption *** MEGA383006_036