W kwietniu Lara Gessler ogłosiła, że spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Od tamtego momentu chętnie publikowała ciążowe zdjęcia, zamieściła też w sieci dość odważne fotografie, na których pozowała nago na ulicach Warszawy. Co jakiś czas zdradzała także, jak przebiega jej ciąża czy jak się czuje.

Lara Gessler w ODWAŻNEJ, ciążowej sesji. Pozuje topless w centrum miasta

Lara Gessler zdradziła imię córki

Kiedy przyszła mama dowiedziała się, jakiej płci będzie dziecko, tą informacją podzieliła się również z obserwatorami. Lara wyznała wówczas, że ma też wybrane imię dla córki i zapowiedziała, że „jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest”.

Dwa tygodnie temu córka Lary i Piotra Szeląga przyszła na świat, a celebrytka chętnie publikowała fotki z córką. Teraz pokazała także jej twarz i zdradziła to tajemnicze imię dziewczynki. Ma na imię Nena.

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka – Nena. Dziękujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl. Najbardziej dziękuję mojemu Piotrowi za to, że buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie – napisała Lara.

Lara Gessler zdradziła szczegóły ze ślubu. Nie uwierzycie, ile zapłaciła za swoją kreację!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🥰🐻🍒🕊Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło🥰Przyszła na świat nasza córeczka – Nena♥️🤱🏼 Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej – najlepszej położnej na świecie – która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl 🌸✨ Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)


ZOBACZ TEŻ:

Lara Gessler OBURZONA zachowaniem ludzi wobec kobiet w ciąży: Chyba powinnam zacząć SAPAĆ

Lara Gessler odpowiada na pytanie: „Jaką babcią będzie Magda Gessler”. Zaskakująca odpowiedź!

Sonda

poll-violet

Dziewczynka ma na imię Nena. Fajnie?

1
Córka Lary Gessler i Piotra Szeląga

TAK

2
Lara Gessler z rodziną

NIE

Córka Lary Gessler i Piotra Szeląga

Córka Lary Gessler/fot. Instagram/lara_gessler

Lara Gessler, Piotr Szeląg na ściance

Lara Gessler, Piotr Szeląg/fot. Gałązka/AKPA